Když si všimneš, tak ostatní ventily jsou montovány tak, že membrána míří do sání. Tenhle se montuje obráceně a memrána jde proti tlaku z turba. Když bude slabě utažená pružina, tak ti upustí tlak a spadne ti to do nouze.Na sérii nech těch 16. Já je po čipu u Sportmotoru nechal a dojel jsem jen na Čerňák. Auto bez tahu. Přidal jsem na 21 a už pelášilo.