Přejít na obsah

Lumen1.8

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    915
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lumen1.8

  1. Já dával za opravu, pískování a lakování 1.300,- Kola dělají auto, tady se experimentovat nevyplatí.
  2. Vydrží ta barva, až rozsvítíš dálkový?
  3. Koukal jsem i na návod, jak to někdo pek v troubě jako buchty. No uvidím, třeba seberu trochu odvahy a pustím se do toho. Výsledek je naprosto parádní.
  4. Černý xeny bych chtěl taky, ale jsem strašnej posera je rozlepit. Jak se znám, tak někde něco praskne.
  5. Lumen1.8

    RS podvozek

    Jestli chceš, mám doma přední snížené pružiny Supersport. Označení 100640. Snížení asi 35mm. Nechám ti je za 500,- Zadní jsem použil. Mám červený stavítko TA a nezamlouvalo se mi nastavení. Vyhodil jsem stavitelné misky i pružiny a nasadil jen snížené pružiny.
  6. Když jsem stříkal víko a sání, tak šel zásobník pryč. Trochu jsem nastavil hadičku a přidělal ho. Další možnost je, to celé vyházet
  7. Když si všimneš, tak ostatní ventily jsou montovány tak, že membrána míří do sání. Tenhle se montuje obráceně a memrána jde proti tlaku z turba. Když bude slabě utažená pružina, tak ti upustí tlak a spadne ti to do nouze.Na sérii nech těch 16. Já je po čipu u Sportmotoru nechal a dojel jsem jen na Čerňák. Auto bez tahu. Přidal jsem na 21 a už pelášilo.
  8. Já jsem auto v sobotu umyl, protože bylo 12 stupňů. No a od včera do dnešního rána napadlo 20cm sněhu :-D
  9. To byl brácha, už 14 dní s ním jezdí do práce. Svoje si trochu pomuchlal.
  10. Teď jsem měnil olej a má 113tis. Je to garážový povaleč. :-D
  11. Po kontrole tachometru to vypadá, že je žluťásek čistej. ^_^ 25.08.2014 111441 07.04.2014 108604 30.04.2012 90160 30.09.2011 85842 28.04.2010 81249 28.04.2008 NEZADÁNO 27.04.2006 71999 27.10.2005 70834 24.08.2005 70585
  12. Já jsem měl úplně stejnej a když začal zlobit, šel do světa. 2 roky mám Forge Twin port a žádný problém. Je pravda, že tak krásně nepíská když odfoukne, ale auto jede.
  13. Tahle kopie se ti do měsíce upeče. Před klapkou vydrží trošku déle, ale stejně ti to dřív nebo později začne padat do nouze.
  14. Z mého laufu zbyla jen ta koncovka. Byl ''trošku'' děravej. Ale taky jsem jí naleštil, jen je na poličce a ne na autě.
  15. To je divny,ja je mam dva roky, nic jsem nepiloval a jsou stale jak novy. Asi jinej dodavatel.
  16. Na srazu bylo nádherně. Každý rok je to lepší A taky už vím, pro koho je tenhle smajlík
  17. Na živo fakt moc hezký auto. Naprosto luxusní kola. Jsem rád, že můj hlas pomohl k pohárku.
  18. Lišty jsem lepil sám. Šlo to krásně. Drží už dva roky.
  19. Na živo už to taková hitparáda není. Je to 12let starý :(
  20. Za ty co máš, bych je neměnil.
  21. Já to mám jasný, chatka č.9 jako každý rok a stojím vedle ní.
  22. Jen ať je solidní počasí. Když bude lejt, tak to snad nemá cenu ani umejvat
×
×
  • Vytvořit...