TA jsem prodal. Jak píšeš, asi jsem starej :D . Teď se mi jezdí krásně, ani do garáže nedřu nárazníkem. Koupím jiné silentbloky a podvozek bude OK. Přední z TT mi praskly, tak jsem koukal na červený Strongflex. Mám to tady kousek do polska. Dám předek i zadek. Uvidíme se v Žamberku?