Přejít na obsah

Lumen1.8

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    915
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lumen1.8

  1. Takže si to byl ty. Taky jsem koukal na auto. Byl jsem na Rozkoši, ale stálo to za prd, tak byla ještě procházka.
  2. Na sraz taky 9l. Zpátky jsem jel za nějakýma plazivkama a spotřeba 7. Ale v Hradci jsem se odpojil a doma 8,5l. :-D
  3. Jestli chceš stavítko, tak si na rány do kastle zvykni. Ať koupíš TA za 5 nebo KW za 30, bude z toho kostitřas.
  4. Příště ty brzdy rozdělej. Takhle zalepený barvou, ti moc makat nebudou.
  5. Já ti dal hlas za něj O1. Moc hezky a pečlivě udělaný.
  6. Nová Fabka je móóc hezká.
  7. 50/50 je asi nejvíc, co jsi za ty léta potvrdil účat :D
  8. Já od nich radši upustil. Koupil jsem předek TT a zadek Fabia RS.
  9. Přijedu v pátek asi ve dvě. Když počkáte, tak zase pomůžu stavět stany.
  10. Mě to čeká teď, s výměnou silentbloků. Docela se na to těším, dle fotek to bude vypadat parádně.
  11. Díky za radu. Koupím jelena a uvidím.
  12. Co používáš na čištění sedaček?
  13. Lumen1.8

    Silentbloky ramen

    Ahoj, můžu použít na moje RS tyto silentbloky z Fabie RS? Má to někdo na autě? http://www.cc-autodily.cz/luzko-zadni-napravy-3_3
  14. Jak to tady tak čtu, tak se na ty poláky vykašlu.
  15. Přední puky dám klidně zase z TT. Řeším spíš zadek.
  16. Já znám taky dobrého elektrikáře. Bydlí v Libči. Jestli jezdíš přes Trutnov, tak ti dám číslo.
  17. Předek i zadek celkem 320 zlatek http://www.strongflex.eu/pl/1064-octavia-i-96-04 Červený jsou normální a žlutý jsou tvrdý pro sport.
  18. TA jsem prodal. Jak píšeš, asi jsem starej :D . Teď se mi jezdí krásně, ani do garáže nedřu nárazníkem. Koupím jiné silentbloky a podvozek bude OK. Přední z TT mi praskly, tak jsem koukal na červený Strongflex. Mám to tady kousek do polska. Dám předek i zadek. Uvidíme se v Žamberku?
  19. Já s tím jezdím tři roky. Jen filtr mám Simotu.
  20. Origo lauf uhnil, tak mám taky Laityng. Střeďák byl jak houba, takže jsem dal i rezonátor. Zvuk je příjemnej a neotravuje.
  21. Nemám žádnou profi dílnu, jen kanál v garáži. Když říkáte, že to jde na autě, tak to prubnu.
  22. Dotaz na někoho kdo natíral zadní nápravu. Zvládnu to na autě nebo musí dolů?
  23. Trošku se houpe. Zlepšilo se to vyčistěním klapky. Ale ten první studenej start mě děsí
×
×
  • Vytvořit...