Mouchy jsou zlo
Třmeny luxus, já jdu měnit brzdy o víkendu, tak se na to taky vrhnu.
Natřel jsem zatím jen tlumiče a pružiny. Teď brzdy a chtěl bych i nápravy jako má David. Ale to asi neklapne, nemám to kde rozdělat. Móóc by se mi to líbilo.
13 let starý, ale parády udělá kolikrát víc, než nový. Vždy potěší, když někdo uznale zvedne palec a pokývne.
Řekl bych, že třetí žluťásek v klubu. Těším se na sraz. To bude jak pole z řepkou
1.6 pořídíš levněji a můžeš natrefit na opravdu zachovalej kousek za slušný peníze. Najít dnes nějakou 1.8T v dobrém stavu bude problém. Ale určitě to je nejlepší motor do OCT1.