Přejít na obsah

Lumen1.8

Uživatelé
  • Počet příspěvků

    915
  • Registrace

  • Poslední návštěva

Vše od uživatele Lumen1.8

  1. Vse uz mam nove. Zbyva mi jen fajfka na zacatku a to tecko. Po prvnim startu mi taky rezonuje auto.
  2. Já jsem rád, když se dostanu pod 8l/100 :lool:
  3. Nálepky půjdou samozřejmě dolů. Jen sa kámoš potřebuje spojit s bývalým majitelem. Chce nějaké rady a info. Může mu dát někdo vědět.
  4. Jasný, do Žamberku jedu. Už jsem zaregistrovanej.
  5. Nevěřil bys, co se objevilo u nás v Trutnově :D
  6. Než TA co jsem měl určitě. Ale zas je tužší a nižší než běžný podvozek.
  7. Na sériovém podvozku. Neskutečně pohodové ježdění.
  8. Mouchy jsou zlo Třmeny luxus, já jdu měnit brzdy o víkendu, tak se na to taky vrhnu. Natřel jsem zatím jen tlumiče a pružiny. Teď brzdy a chtěl bych i nápravy jako má David. Ale to asi neklapne, nemám to kde rozdělat. Móóc by se mi to líbilo.
  9. To já na svoji plácačku radši nesahám. Bůh ví, co bych tam našel :lool:
  10. Tu 8mm máš obyč nebo odolnou (olej a benzín)
  11. Vždy říkám bábě, když si ze mě utahuje, že furt leštím miláčka. Ty bys šla do města ve špinavých hadrech? A je klid
  12. No jo, ještě George. Tady u nás jezdí žlutý kombi a řídí pán, bílý vlasy vedle babča. Je to jedna z prvních, má ještě 16", ale vzhledově udržovaná.
  13. 13 let starý, ale parády udělá kolikrát víc, než nový. Vždy potěší, když někdo uznale zvedne palec a pokývne. Řekl bych, že třetí žluťásek v klubu. Těším se na sraz. To bude jak pole z řepkou
  14. Vem tu pružinu do kleští, rukou to nepůjde a srovnej ji. Konec ti krásně zapadne do té dírky v pohyblivé čelisti a pružina ti nebude takhle trčet.
  15. Zase série. To bylo RS taky - chvilku :-D
  16. Přesně tak. Taky se vracím k sériovému podvozku. Nějaký ten koník na víc nebude?
  17. Přechod na sériový podvozek.
  18. Lumen1.8

    1.6 nebo 1.8T?

    1.6 pořídíš levněji a můžeš natrefit na opravdu zachovalej kousek za slušný peníze. Najít dnes nějakou 1.8T v dobrém stavu bude problém. Ale určitě to je nejlepší motor do OCT1.
  19. Já dávám zpět sérii RS. TA mám nastavenej jen o 1cm níž, než je origo podvozek a to je zbytečný mít štelovák. A taky dědkovatím a chci pohodlí
  20. Podle kódu motoru to bude buď modrý nebo zelený. http://www.skoda-dily.cz/katalog/octavia/nahradni-dily/motor/chlazeni/cidlo-teploty-45.html
  21. Čidlo je po pravé straně na bloku motoru. Najdeš ho, když půjdeš po hadici chlazení. Má modrej proužek. Stojí asi 250,-
  22. Taky myslím,že ta plachta je zbytečná. Teď tam má 250Hp a vše v pohodě.
×
×
  • Vytvořit...