Přejít na obsah

FROGGY by jajiN


Doporučené příspěvky

Matej Kral: Forge Twinport http://www.highperformanceparts.cz/blow-off-ventil-forge-motorsport-twinport.20934 mam na prodej za 2500,- ten stribrny. Az doresim par veci tak dam HKS verzi II. s adapterem na hadici u IC (hadici uz sem si sehnal druhou z bouracky at nerezu do sve, kdyby to nahodou nechodilo jak ma) - HKS sem mel pucene od DEKO a fungoval a jelo to dobre a do nouzaku mi to nespadlo tak uvidime. Ted jezdim origo.

Odkaz ke komentáři

Základem mytí motoru je opravdu důkladné zakrytí altíku, baterky a řídící jednotky. Pak aplikovat čistidlo, a po krátké době rozumný oplach wapem. Já pak ještě tlakovým vzduchem vyfoukám vodu z různých zákoutí, nechám to na sluníčku vyschnout a až pak oddělávám zakryté elektro-komponenty. Už to tak dělám X let a nikdy jsem neměl problém.

Odkaz ke komentáři

Martin: Postup je to dobrý, ale stejně je rozdíl mýt naftu a benzín, naftový motor ti umejí skoro v každé ruční myčce a ani nic nezakrývají, ale benzín málo kde. Osobně bych se bál, sám to šůruju raději vlhčenym hadrem, kdyby to bylo hodně špinavé tak bych použil Arvu, je buď oplachová nebo bezoplachová.

Odkaz ke komentáři

Jinak k tem hadickam, tady seznam co jsem vse menil. A jak rikam, auto prestalo cukat, jede porad a kdykoliv seslapnu plyn. zadne kolisani nic :)

 

06A 103 221 BK

06A 103 221 BH

06A 103 213 F

N 904 673 01 (to je krouzek tesneni pod tu spodni hadici

06A 103 213 BG

06A 103 247

037 121 142 A (pridrzna pruzina, ja pouzil tu starou co tam byla)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...