Přejít na obsah

FROGGY by jajiN


Doporučené příspěvky

hele u tohodle motoru je spousta věcí, co by mohlo dělat neplechu.. od BOVu přes hadice až po váhu vzduchu.. určitě mrkni na všechny hadice.. dělá ti to jen s tim novym BOVem nebo i s tim starym? zkus od někoho půjčit váhu a vyměň ji stli to neni váha.. dastaxovi to zkoumali v autorizáku, vyměnili mu snad celej motor včetně turba a pak zjistili že to byla špatná váha.. :)

Odkaz ke komentáři

Diky za radu. . ted jen . .. hosi kdo mi tu vahu pujci? :D

 

Jinak se starym BOVkem to turbo vynechavalo porad vzdycky jakoby vyplo na vterinu. Hlavne kdyz jsem seslapl plyn na plno. Musel jsem vratit a pomalicku pridavat, to se chytalo. S tim novym BOVkem to jede nadherne bez sekani, jen kdyz tomu davam cca 5 minut tak pak to jakoby spadne a neni zadny zatah :(

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

heled já vim, že mě to dělalo u forge taky, jakmile se zahřál motor cca po 20-30km tak to vůbec netáhlo a odfouklo to jak mrtvej had. Tak jsem ho vyndal, pořádně vyčistil a nastavil pružinky podle nějakýho fora, od tý doby to je v pohodě. Utikal tam tlak, teďka je to i poznat, že ten ofuk je vždycky useklej až skoro píská - při vysokym tlaku

Odkaz ke komentáři

Myslis vycitit ten BLOW OFF? a jak, nebo spis co tam vycistit? A jaky pruzinky nastavit? Ja tam zadne nevidel :( Nejlip by bylo, kdyby jsi mi hodil primo odkaz na tu stranku ;)

to by ti moc nepomohlo, to bylo přesně na ten můj typ. zkus prohledat google s názvem toho hks, určitě tam bude nějakej setup :palec:

Odkaz ke komentáři

koupit jsi měl rozhodně štelovatelnej, to uměla i moje kopie.

 

T-čko jsem použil při montáži budíku tlaku turba. Na mejch foto je i vidět.

V návodu přeci budeš mít jak zapojit a co k čemu je.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem cely den cetl o te sve vade turba. A vypada to ze vice lidi ma podobny problem. Jelikoz turbo urcitou chvili tlakuje spravny tlak, tak zavada nebude v turbu, ale nejspise nekde v nejake hadicce, kde unika tlak. Chce se teda zeptat zkusenejsich, kde to vsude unika? mam podezreni na to, ze jakmile se mi zahreje BOV tim piskanim tak propousti tlak, nebo potom fakt nejaka ta hadicka - nejaky typ? Dekuju moc

Odkaz ke komentáři

Takhle, ta spotreba me ani nestve. Je to az tak treti faktor duvodu k prodeji. Ten hlavni je, ze jak rika Deko, s tim jezdim jen do skoly. A ikdyz se snazim jezdit klidne tak dostava zabrat - nez se vse zahreje atd, tak uz jsem skoro ve skole. A to asi turbu u benzinu a vetsine veci nedela moc dobre. Takze to spise chci prodat do lepsich rukou, ve kterych auto bude jezdit treba delsi trasy nebo podobne. Nebo treba i nekdo kdo to bude upravovat a mit to pro radosst.

 

Co se tyka spotreby jsem s ni vice nez spokojeny. Je to tak jak jsem cekal a na co jsem byl jaks tkas pripraveny. Spotreba okolo 10, pri eko jizde se da jet okolo 6,8 a sport rezim radsi neresit.

 

Ja si ted chci koupit nejakeho maleho vraka do skoly :D nejspise ford fiesta 2005 nebo seat ibiza 2005 a k tomu na leto na zabavu nejakou yamahu R6 nebo neco podbneho :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...