Přejít na obsah

FROGGY by jajiN


Doporučené příspěvky

Motor jsem uz zacal cistit :D Uz mam jednu tretinu, je to celkem fuska. Byl jsem zvykly na tri hadicky a spousta volneho mista, tady je milion hadicek a zadne misto kamad se k nim dostat :(

 

A jak jsem psal, ikdyz mi neverite :D Upravovat se nic nebude, jen motor.

 

Jinak byl jsem na vylete v Pribrami, projet se F430 a reknu Vam, cekal jsem, ze trhnu rekord v rychlosti kolik jsem nejvic jel. A trhl, ale v oktavce :D Ferrari nic moc teda, cekal jsem to lepsi.

 

Jinak po ceste jsem se stavoval za JORDem a ziskal cast putovniho predniho blinkru /gumicku) :D DEkuju :lool:

 

Co se tyce spotreby tak do prahy 12,5, a domu 10,7. Dneska jsem jel cca 100km v klidu a spotreba 6,7 takze jsem spokojeny.

 

Jinak za dva dny jsem ujel pres 1200km, maximalni spokojenost az na vynechavani turba, ale to je zpusobeno vadnym BOVem. Stejne jsem mel v planu koupit ten origo HKS at mi to piska jako WRX Sti :)

 

 

DEKO: Sraz urco dame :D Jen to musim umyt :( sama muska v tady v tom vedre podvecer :(

Odkaz ke komentáři

Na Rozkos nejedu :D Vcera jsem do pribrami a projel jsem skoro 5tis + musim koupit ten BOW HKS za 6ku :D

 

Jinak co to auto mam uz treti den, tak me uz 5krat staveli PCR :lool: Nastesti jen tady kolem, tu me uz znaji :) Takze se jen divali jakto ze jsem prodal to bile a kolik to jede. Kdyz jsem jim rekl ze 90 tak me chteli zbit ze si z nich delam srandu :D

Odkaz ke komentáři

Gratulace k novymu auto..Hergot,kdyz nekde vidim stribrnou RS I tak to se mnou mava,nostalgie je svina.. :D Porad cekam,jestli se tady neobjevi ma byvala stribrena a kdyz se zacly nacitat tvy fotky,hrklo ve mne.. :(

 

Jinak jak psal Tomas_ek,zvenku a intros vypada moc dobre na ty roky,ale ten motor,to je ultrahnus teda..to neni na 150-200K km normal,to fakt ne.. :( na ten motor nikdo od zacatku nehrabl.. :(

 

Zkus kouknout po BOW od Forge,mohlo by to vyjit levneji..Nebo SSQ z HPP - replika HKS...

Odkaz ke komentáři

Co se tyce toho motoru tak to vim :( Ale zase je dobre ze na to predchozi majitel nevzal treba WAPku :( ja uz se to snazim tak nejak dat do kupy no. Uz mam umyte jakstaks dve nadobky a par hadicek, ale ta spina je tam pekne zazrana az privarena :( takze to jde celkem dosti spatne. Jinak uvidim jaky BOV, ale urcite chci at piska :D Takze bud HKS, nebo tu repliku no.

Odkaz ke komentáři
Co se tyce toho motoru tak to vim :D Ale zase je dobre ze na to predchozi majitel nevzal treba WAPku :D ja uz se to snazim tak nejak dat do kupy no. Uz mam umyte jakstaks dve nadobky a par hadicek, ale ta spina je tam pekne zazrana az privarena :( takze to jde celkem dosti spatne. Jinak uvidim jaky BOV, ale urcite chci at piska :D Takze bud HKS, nebo tu repliku no.

Proc ses rad?WAPka motoru nic neudela..Pokud nebudes nejakym fakt velkym prouzdem cpat vodu do altiku,jednotek,konektoru atd,nema se co stat.. ;) Nejeden motor jsem tak umyl a nikdy nic.. ;)

Jestli muzu poradit,vem SSQ,navic,jak pise Bobajz,je ted za supr cenu,takze bych nevahal,navic myslim je myslim bezproblemovy..Bidriny jsem kdysi zkousel a vubec me nenadchly, HKS je za baťoh a mohli bysme pokracovat.. :)

Me do dneska sere,ze jsem ho do RS I nedal.. :)

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři
No ja nevim, o te wapce jsem zase slysel ze nektere motory to nesnesou a prost euz nechytnou. A nevim jak je to s tesnosti u svicek a podobne. No zkusim to jeste doumyvat rucne a uvidim :)

 

Jinak BOVko uz je objednane od HKS, takze s tim uz nic nenadelam :D

Hele,RS chytne,tam neni proc se bat,jen to chce nechat idealne poradne vyschnout po te vode..Tam by maximalne mohl odejit modul-civka...Ale tu bys mel aspon jednu vozit nahradni i tak..To je nejvetsi neduha tehle motoru.. :)

 

Jo taaaak,tak to pak jo..Na kolik to HKSo vyjde?To SSQ je fakt povedena kopie.. ;)

Odkaz ke komentáři

O BOV jsem se na fórech něco načet a do novýho auta si taky určitě pořídim SSQ. Vzhledem k ceně, funkčnosti a zvukovýmu projevu je to rozhodně nejlepší varianta... Ale až budeš mít origo, dej určitě video, jak zní ;-).. jinak co se týče wapky, bratránek s ní myje motor u RS II a naprosto bez problému :)

Odkaz ke komentáři

Tak jsem si teda koupil to SSQ, ale mam dotaz. Potrebuju k tomu nejaky kit nebo tak neco?

 

Na netu jsem totiz nasel todle : http://highperformanceparts.cz/blow-off-ve...rzi-i-a-ii.4167

 

Je to treba ke kazdemu ventilu nebo co?

 

Ja si koupil tenhle ventil - http://highperformanceparts.cz/sekvencni-m...k-edition.10012

 

Muzu ho tam teda dat pouze misto toho puvodniho, bez zadnych kitu a podobne?

 

Diky za rady.

Odkaz ke komentáři

Teoreticky by mel jit misto puvodniho..V podstate tehle kit si muzes pokoupit sam nekde..Vlastne potrebujes jen tlakove hadice,aby sis udelal mezikus mezi vedeni vzduchu od turbiny zpatky do sani a jednu tenkou na podtlak..Par stahovacich pasek a je to...Dostal jsi k tomu tu zaslepku do sani?

 

Takhle by mela vypadat instalace s tim "kitem"..Fotka prevazta od Bobika /Tomas_ek/.. :)

Upraveno uživatelem Martyp
Odkaz ke komentáři

Ahoj draku, octavečka vypadá moc pěkně...jak říkají ostatní, ještě umejt motor a bude ještě hezčí :o

 

Mimochodem, nejel jsi dneska dopoledne smě Opava - Ostrava? Já jsem ráno skládal ve vagonce a mazal do Bruntálu nakládat a kousek za Ostravou jsem potkal proti RS se zelenýma kolama, SPZ 5T3...., takže jsi to asi byl ty, ne?

Jestli jo, jsem rád, že poznám aspoň jednoho klubáka (kola se prostě přehlídnout nedaj :) )

Odkaz ke komentáři

jeste jeden vecny dotaz teda ;) Pro Tomaska :huh: Kdyz si ten kit nekoupim, pujde to nainstalovat normalne? Protoze kryt motoru tam stejne nebudu davat, ikdyz bych rad. Ale minuly majitel taky nevedel co delat, tak ho nejdirve strikl do stribrna a nasledne to sundal dolu smirglem tak je to ted ble :( Takze ho asi striknu na zlatou, co mi jeste zbyla z TOYky a povesim si ho do pokoje na zed :)

Odkaz ke komentáři

Tak jak bylo na Rozkosi chalani? Ja bohuzel nemohl jet :D Jel jsem do Sumperka zkusit sprinty. Byly to da se rict prvni sprinty s novym autem, takze prvni jsem pokazil tim ze jsem mel zaple ASR :angry: Dalsi dva uz pak jaks taks :palec:

 

Ale k veci, kdyz jsem jel ty sprnty - bylo cca 26stupnu, tak se mi auto silene prehrivalo neustale teplota nad 110stupnu. Nevite cim to muze byt? Co jsem se bavil s bratry Skopaly, tak pry to muze byt spinavy chladic nebo spatna vodni pumpa. Potom jsme jeli zpatky na Opavu (kdo to zna, vi, ze tam jsou nadherne serpentiny) a auto dostavalo celkem fest cocku ale porad teplota 90stupnu. Tak jsem z toho trosku vedle :lool:

 

A dalsi vec co se tyka vynechavani turba. Jord rikal ze na 90% to je BOV, ale muze to byt pry i vadna vaha vzduchu. A nebo taky mozna spatny chip . . .

Odkaz ke komentáři

Tak novy BOV uz je nainstalovany. Jen s nim mam par problemu :) Je to totiz replika HKS, takze by mel piskat. Jel jsem s tim trikrat, z toho jednou foukal, jednou piskal a pak zase jen foukal :lol: Nevi nekdo co s tim je? A taky mi prijde ze vykon turba sel trosku k zemi po namontovani tohodle ventilu, je to mozne?

 

Jinak motor uz mam tak z pulky umyty B)

 

img0879im.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

A tady nejake uz skoro podzimni fotky

 

img0874t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

img0872kk.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odkaz ke komentáři

Vim, ze to tady uz spamuju, ale prisel jsem na problem. Mam nejspise vadne turbo, protoze to je ten duvod proc mi nepiska porad ten BOV. Kdyz s autem jedu, na chvilku zastavim a vse trosku zchladne, tak auto ma vetsi zatah a bov nadherne piska. Po ujeti par kilometru ale auto ztraci zatah a bov jen syci - sycet ma pri malem tlaku a pri vysokem - nad 0,5 ma piskat. Navic taky trosku ubyva olej, takze asi turbo papa :) Nevite teda nekdo o nejakem TURBU? prosim . . .

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...