Přejít na obsah

Žluťásek


Doporučené příspěvky

  • o měsíc později...

Čauvec pane,

copak že jsi na originálním podvozku? Snad stárneš nebo co? Co já bych dal za ty jízdní vlastnosti co mělo Tvoje auto na tom TA, oproti tý mojí serii, jak jsme se loni na sraze svezli:-).

Co plánuješ s tím TAčkem? Mi ho propůjči na sraz, abych si to vyzkoušel:-)

Odkaz ke komentáři

TA jsem prodal. Jak píšeš, asi jsem starej :D . Teď se mi jezdí krásně, ani do garáže nedřu nárazníkem. Koupím jiné silentbloky a podvozek bude OK. Přední z TT mi praskly, tak jsem koukal na červený Strongflex. Mám to tady kousek do polska. Dám předek i zadek. Uvidíme se v Žamberku?

Odkaz ke komentáři

TA jsem prodal. Jak píšeš, asi jsem starej :D . Teď se mi jezdí krásně, ani do garáže nedřu nárazníkem. Koupím jiné silentbloky a podvozek bude OK. Přední z TT mi praskly, tak jsem koukal na červený Strongflex. Mám to tady kousek do polska. Dám předek i zadek. Uvidíme se v Žamberku?

 

Na kolik vyjdou ty Strongflexy?

Odkaz ke komentáři

Kluci, ty červený puky od Strongflex doporučuju nekupovat, nic nevydrží. Už jsem to tuším psal i Spookymu do vlákna. Má zkušenost je taková, že mi nevydrželi snad ani né rok a už byli na vyhození. Jsou moc měkký a hrozně rychle se vymačkají auto mi pak hrozně plavalo do stran. Do předního uložení jsem koupil ty tvrdý žlutý a ty jsou pořád v pohodě ;) Takže teď jezdím puky TT a žlutý strongflex a drží to už nějakej pátek. Nebo zkusit puky powerflex, ale tam je cena asi trochu jinde.

Upraveno uživatelem kocka87
Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...