Jump to content
  • OctaviaClub
  • Anthracite
  • Lava
  • Race
  • Corrida
  • Rio
  • Fun
  • Rallye
  • Emerald
  • Topaz
  • Magic
Lumen1.8

Žluťásek

Recommended Posts

Tak jsem si konečně koupil RS. Původně měla být červená jako bývalá, ale pak jsem v bazaru, "kousek" od baráku našel tuhle žlutou krásku. Po prohlídce a svezení bylo jasno. :wub:

Je to r.v. 2002 a má najeto 85tis. Je v bezvadném stavu, jen pár drobností, co nestojí za řeč.

Zatím jsem si nechal kola z bejvalky, ale na jaro plánuju 18"

Čemu jsem fakt neodolal je BOV. Už je namontovanej HKS styl II.

Nové rádio LG s Blootooth.

Na řadu přijdou ještě fólie kvůli prckoj a čip kvůli taťkoj :palec:

post-740-0-98950200-1316974861_thumb.jpg

post-740-0-89632000-1316974881_thumb.jpg

post-740-0-85335500-1316974898_thumb.jpg

post-740-0-28157000-1316974920_thumb.jpg

post-740-0-54636700-1316974942_thumb.jpg

post-740-0-02707100-1316974961_thumb.jpg

Tak chvalim vyber :) Ma to az nejak podezrele malo km :D A snad Ti vydrzi.

Hned zacnu otazkou. To asi nemas primo ten montazni kit na to BOVko ze? Mam to same a trosku me zlobi. Tak se chci zeptat, u tebe vse v poradku? Da se to BOVko nejak stelovat?

Taky se mi ty kiláky nezdály. Ale od roku 2005 to auto dle STK najezdilo 3tis, ročně. Měl ho pán ročník 39.

Jinak ten BOV mám HKS styl II pro nečipované motory. Po montáži se může bez problémů načipovat. Pro již načipované je trojka, která se dá štelovat, jinak zlobí volnoběh. Žádnou sadu jsem přikupovat nemusel. Vše sedí a funguje jak má.

Mě právě říkal prodavač, že na čip má být trojka, protože se dá seřídit. Třeba to zlobí kvůli tomu. Jinak mě to taky pořád nepíská. Běžně jenom odfukuje, taková ta pecka a písknutí se ozve až při řazení za půlkou otáčkoměru.

Moc pěkný eReSo :palec: , přeju ti ať ti slouží co nejdéle bez poruch a dělá ti jen samou radost (což RS určitě dělat bude) ;)

Na křídlo jsem si už zvyknul, jen musím používat boční zrcátka.

Teď musím hlavně sehnat 16" na zimu. V TU máme za chvíli sníh a já nemám na čem jezdit :-(

Na třmenu je takovej výstupek a ten udělal po obvodu pěknou rýhu. Kdybych dal 1 cm podložky, tak by to asi pomohlo. Jenomže bych musel koupit i delší šrouby. Možná bude levnější koupit 17" zimáky a přezout letní.

Ten výstupek myslíš takovej ohnutej plíšek co jde z destiček (i když ty máš RS brzdy, tak tam to může být jiné)? Pokud jo, tak kvůli tomu jsem taky nemohl nasadit liťáky, tak jsem ten plíšek odstřihl na úroveň třmenu a mám klid ;)

Ne ne, je to přímo na třmenu. Stačil by o 2 mm větší průměr ráfku.

aha, tak to jsem měl jinej problém (naštěstí šel lehce vyřešit), u tebe to bude horší :(

V práci jsem narazil na firmu, která lakuje kola. V týdnu tam povezu letňáky a nechám je předělat. Jen nevím jestli klasická černá nebo šedočerná, asi titan nebo jak se ten odstín jmenuje. Ještě koupím pružiny Weitec -35mm a bude to pecka si myslím. :palec: