Přejít na obsah

Žluťásek


Doporučené příspěvky

Mě taky čeká lak zadních vrat, jednak je tam puchýřek, ale taky mi je až na plech odřel zmetek co mi urval zadní stěrač. No tak to bude návrat k origo...to bude pecka.


Mám dotaz, ty už jsi tuším měnil tu pěnovou výplň sedadla že? Jak moc je to náročný, mě už se nová nějakou dobu válí doma, a nějak na to ještě nebyl čas.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 5 týdnů později...

tak ze si trafil nespravnu pruzinku to poznas po zvuku ..to toutoutoutou , ked nevypustis dostatok tlaku z vedenia a vracajuci sa vzduch narazi na vrtulu kompresora a zacne ju brzdit,co je nebezpecne.

Taktiez nemas pocut,aby odfukol dva a viackrat... proste napr dvojka,plny plyn a ked pustis musi to len raz odfuknut a bez problemov.

Inak ano, rychlejsi DV je dobra vec ,ked mas tesnu sustavu v sani.. Podrzi to tlak na chvilu a ked znova pridas, turbo uz nemusi vela dofukovat do vedenia

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Pokud tam nemáš filtr ale přepážky, tak snad jo. Mně pravděpodobně přes zimu zamrzal. Byl jsem překvapený, že i v hadicích jsem měl přes zimu led, průměr se mi zmenšil tak na 2/3. Možná bych spíš OCT umístil pod okno, ať je nejvyšším bodem v systému. V 1.8T docela dost kondenzuje voda a pak se může naplňovat OCT vodou a budeš to vylívat každou chvíli. Ono obecně by mělo být OCT nejvýše. Jinak zachoval jsi oba ventily v PCV?

Upraveno uživatelem LadikRS
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...