Přejít na obsah

(O1) Xenony


Balrog

Doporučené příspěvky

Já komunikuji jen chodím do práce a večer spím :-) na netu také moc nejsem:-) jinak jsem komunikoval se zájemcem a ten se bavil s technikem a došli k závěru,že jsou to sestavene svetla kombinace xenon a halogen.Světla jsem sundal s auta a vůbec tomu nerozumím tak jsem dal inzerát.Světla svítí normálně jako xenon a když se přepnou na dálková tak svítí žlutě jako halogen.Třeba to jde nějak předělat aby svítila jen xenon,ale tomu já fakt nerozumím

Odkaz ke komentáři

Já komunikuji jen chodím do práce a večer spím :-) na netu také moc nejsem:-) jinak jsem komunikoval se zájemcem a ten se bavil s technikem a došli k závěru,že jsou to sestavene svetla kombinace xenon a halogen.Světla jsem sundal s auta a vůbec tomu nerozumím tak jsem dal inzerát.Světla svítí normálně jako xenon a když se přepnou na dálková tak svítí žlutě jako halogen.Třeba to jde nějak předělat aby svítila jen xenon,ale tomu já fakt nerozumím

 

tak to sviti dobre :D protoze xenon sviti jen pri zapnuti,pri dalkovich je halogenova zarovka protoze to nejsou Bixenonove svetla jak uz v Superbeu II ci Passatech :D

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

mam to presne jak ty jsou predelane na 6 PIN proste kdo je koupi na octu vymeni a jede, jen si musi potom nechat dodelat,prepnuti dalky protoze pri obicejnich svetlech zhasnou potkavaci a sviti dalkove, u Xenonu se Xenony nevypinaji

maji funkci na kolecko a 6PINove konektory

 

popripade hod foto ze zadu

 

Jen kdyby jsi chtel predelat na origo+nivelaci, tak uz by jsi potreboval novou elektiku xenonu aby jsi tam mel 12 PIN

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

mam to presne jak ty jsou predelane na 6 PIN proste kdo je koupi na octu vymeni a jede, jen si musi potom nechat dodelat,prepnuti dalky protoze pri obicejnich svetlech zhasnou potkavaci a sviti dalkove, u Xenonu se Xenony nevypinaji

maji funkci na kolecko a 6PINove konektory

 

popripade hod foto ze zadu

 

Jen kdyby jsi chtel predelat na origo+nivelaci, tak uz by jsi potreboval novou elektiku xenonu aby jsi tam mel 12 PIN

 

Díky za vysvětlení myslím,že je to přesně tak jak říkáš.Hodím foto zezadu a číslo světel

post-135-0-40329100-1318794466_thumb.jpg

post-135-0-27641800-1318794542_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Balrog
Odkaz ke komentáři

mam to presne jak ty jsou predelane na 6 PIN proste kdo je koupi na octu vymeni a jede, jen si musi potom nechat dodelat,prepnuti dalky protoze pri obicejnich svetlech zhasnou potkavaci a sviti dalkove, u Xenonu se Xenony nevypinaji

maji funkci na kolecko a 6PINove konektory

 

popripade hod foto ze zadu

 

Jen kdyby jsi chtel predelat na origo+nivelaci, tak uz by jsi potreboval novou elektiku xenonu aby jsi tam mel 12 PIN

Na to přepnutí dálky se nic zvláštního dělat nemusí ;) Stačí sundat páčku přepínače blinkrů/tlumené/dálkové a tam proletovat dva piny :)

Odkaz ke komentáři

Na to přepnutí dálky se nic zvláštního dělat nemusí ;) Stačí sundat páčku přepínače blinkrů/tlumené/dálkové a tam proletovat dva piny :)

 

vim Lukasi delal mi to kamarad v GMe koupil takovou blbustku za 50,- viz.foto našel ty dva draty a zamačkl nic ani neletovl prace na 5min,

 

Barlog: jj presne takove xeny jsou plne funkcni zadna skladacka :D origo Xeny na O1 prizpusobene na 6PIN+kolečko

post-5031-0-46275700-1318874514_thumb.jpg

Upraveno uživatelem libor.kratas
Odkaz ke komentáři

vim Lukasi delal mi to kamarad v GMe koupil takovou blbustku za 50,- viz.foto našel ty dva draty a zamačkl nic ani neletovl prace na 5min,

 

Barlog: jj presne takove xeny jsou plne funkcni zadna skladacka :D origo Xeny na O1 prizpusobene na 6PIN+kolečko

 

 

Díky za rady a Prodáno.Díky

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...