Jump to content

Kam zaparkovat v Praze

Recommended Posts

primo na Vaclavaku jsou zony kde jsou hodiny ale o vikendu by to melo byt zadarmo a kdyz si treba chvilku pockas tak neni problem se tam chytit a zaparkovat.

Díky za tip. Jde mi hlavně o bezpečné parkování t.j. co nejmenší riziko krádeže.

Na Washingtonovu jsem si myslel, stávám tam občas přes den. Mám ale pochybnosti s nočním parkováním. Přece jen je to blízko ne zrovna přitažlivého parku před hlavním nádražím. Ten tip na parkovací dům se mi líbí.

Edited by honzako

Kolegové,

kde v oblasti Václaváku bych v sobotu odpoledne mohl zaparkovat auto, abych ho tam kolem druhé hodiny ranní zase našel? Jedu s manželkou za kulturou (divadlo). Dík za radu

Vedle Masarykova nádraží směrem k magistrále je hlídané non-stop parkování přímo pod mostem magistrály,

já to dávám tam, biggrin.gif

P.S. 30,- na hodinu

Edited by jar_da
  • 1 year later...

Chlapi zitra mám jet na Prahu ul.Na Přikopě.Dá se tam nějak kloudně zaparkovat? Klidně i placené parkoviště na jistotu? Pobliž je nějaké centrum Černá Růže či co jako záchytný bod.Díky za info.

Romane, přímo Na Příkopy k Černý růži se nedostaneš - tam je pěší zóna. Zaparkovat nejlépe buď v OD Kotva, anebo OC Palladium - obojí zhruba 400 metrů pěšky. Jak to tam je se zónama přesně nevím. :(

Pro ostatní:

A jinak parkování na Slovanu (vedle Národního muzea a bývalého Federálního shromáždění) je teď za 40Kč/hod ;)

Guest Atila

Nebo to nech v ulici Lannova.Je to u nábřeží (u Revolucni ulice),jsou tam parkovací hodiny a o víkendu je to zdarma.Ke Kotvě 4 minuty,a k Černý ruzi asi 8 minut.

a nechceš něco trochu pod dozorem?

na křižovatce Opletalova a Hybernská je parkoviště pod dozorem, nebo nahoře na Václaváku u Mekáče

Edited by jar_da

Chlapi zitra mám jet na Prahu ul.Na Přikopě.Dá se tam nějak kloudně zaparkovat? Klidně i placené parkoviště na jistotu? Pobliž je nějaké centrum Černá Růže či co jako záchytný bod.Díky za info.

Jestli chceš, tak si můžeš stoupnou na mé oplocené a hlídané místo. Maník v boudě přímo čumí na moje auto 24 hod denně. Místo mám rezervované výhradně pro sebe. Jen by jsi musel asi 10 min. na metro pěšky.