Jump to content

Kam zaparkovat v Praze

Recommended Posts

Zdravím pánové :)) i když tu moc nejde u parkování to bude zajištěno doufám u firmy Fanuc :) ale jedná se mi o nějaký hotýlek něco takového v blízkosti :

U Pekařky 1A / 484

180 00 Praha 8 – Libeň

Prahu neznám :)) trefím na pár míst a ještě většinou s navi lol.gif budu rád když něco doporučíte :) jedu tam na týdenní školení na programování atd. :)) a nechci jezdit každý den do Prahy a z5 do Ústí nad Labem :)) radči tam přespím a dám si pivko pivo.gif

záleží, zda to budeš platit ze svého, či zaměstnavatel. Nahoře na Proseku (ta Tvoje adresa je dole pod kopcem) je např. Hotel Duo. Na přespání to je vcelku ok, služby jsou takový trošku zabržděný :wallbash:

A dole pod kopcem je poblíž buď Hotel Clarion u metra "B" Vysočasnká (ale tam je nesmyslná cena za ubytování :rolleyes: ), příp. o kus dál Hotel Step (zhruba 15 min busem od místa konání). Zdali je něco poblíž Palmovky, resp. poblíž Nemocnice Na Bulovce nevím. Možná bude mít někdo tip na dobrý penzionek, než rovnou hotel.

Hoši 14.6. idem na koncert KISS do Prahy. Poradte mi dobré parkovanie, či už priamo pri O2 aréne alebo niekde v blízkosti. Poprípade u niekoho z vás doma :pivo: Pôvodne som mal íst busom z BA ale nakoniec to organizátor zrušil tak budem musieť ísť autom. Za všetky nápady ďakujem.

Edited by TOMCAT
  • 4 months later...
  • 5 months later...

To vím :) hodně jich má chalup atd. to znám kousek od nás v jedný vesnici cca 30baráku a s toho 28 pražáku :D

no přijedu v pátek tak mezi 4-5 a v neděli domů :) takže zaparkuju :))

kde rozhodně NEPARKOVAT v centru Prahy, tak je oblast Výtoně/Rašínova nábřeží pod železničním mostem (ulice Vnislavova). Vykradli mi tam auto a podle policajtů je to jedna z nejrizikovějších ulic ve městě. Je tam zelená zóna. Takže tomuto místu se, raději, vyhněte. Denně prý 3-5 vybraných aut...

není nad vlastní garáž ....

já když někde musím nechat Golfa přes noc, tak si připadám jako magor .... vyndat RNS, odpojit diagnostiku....

s Fordem se nebojím :D

Edited by jar_da

Počernická je celkově problém, protože je permanentně plná. Boční ulice jsou docela blbé, bez dozoru.

Já vždy parkoval hned na začátku naproti DHL (Počernická 96; přímo pod nosem měšťáků) a jinak na druhém konci se dá docela dobře parkovat na Hagiboru; sice je to bahnitý, ale cajk. Stejně tak u hřbitovní zdi směrem k Vinohradský nemocnici. Záleží na tom, kam přesně chceš a potřebuješ.