Přejít na obsah

Mp3 do OI


Doporučené příspěvky

Zdravím, postupně mě začíná točit autoradio symphony v autku.Ale nechce se mi do toho cpát moc peněz.Tak se rozhoduju co s tím.

Chtěl jsem zachovat ovládání z volantu.Máte někdo zkušenost s funkčností nějakého neorig rádia?Např http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/alpine-cde-9880r jestli se pak dá stále ovládat z volantu?

Nebo jít cenou nějakého FM transmiteru,který bude mít nějaký gut panel a hodit pod radio do šuplíku za pár korun?A to pak připojit na symphony?

Díky za rady jestli už to někdo takhle dělal-diky.

Odkaz ke komentáři

cena je poměrně vysoká, odpovídá tomu kvalita? taky bych chtěl nějak vyřešit hudbu ve své Octávce, nebaví mě neustále střídat jednotlivá cédečka..

A ty máš nějakou vizi?Mě už taky obyč cd prudí,ale nechtěl jsem přijít o ovládání z volantu.Další,když koupíš ten adapter,tak stejně nebudeš mít id3tagy.Tak jsem chtěl koupit nějaké rovnou nové,ale zase jak to pak vypadá v té palubce.Máš nějaký nápad?Budu hledat taky dál,ale nějaký směr to chce.Co nejmíň peněz ,co nejvíc muziky:-)

Odkaz ke komentáři

A ty máš nějakou vizi?Mě už taky obyč cd prudí,ale nechtěl jsem přijít o ovládání z volantu.Další,když koupíš ten adapter,tak stejně nebudeš mít id3tagy.Tak jsem chtěl koupit nějaké rovnou nové,ale zase jak to pak vypadá v té palubce.Máš nějaký nápad?Budu hledat taky dál,ale nějaký směr to chce.Co nejmíň peněz ,co nejvíc muziky:-)

Tak jsem nakonec objednal z ebay fm transmitter:-).Za ty prachy 200kč pochybuju, že budu mít horší zvuk než z oem rádia co teď mám:-)) a za ty prachy to klidně risknu.Vím že jsou to šunty,ale taky mě nebaví přehazovat furt cd.Jen doufám,že to bude mít dosah do kufru,abych s tím měl co nejmíň sraní při aplikaci.Má to i DO.Ve dvou autech ověřeno,že funguje,takže už jen čekám.Pak poreferuju.Třeba půjde do smetí:-))

Odkaz ke komentáři
  • o 9 měsíců později...

Dobrý den, měl bych dotaz k aux pro symphony. Vlastním O1 s autorádiem symphony typ 1U0035156E, uvažoval jsem o doplnění tohoto autorádia o aux vstup, konstrukce který se tu v předchozích příspěvcích objevuje. Bohužel nemám čas a ani znalosti se konstrukcí zabývat tak jsem si pořídil tohle:

 

http://www.stualarm.cz/produkt/55xcvw003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw/aux-vstup/

 

bohužel jsem vystřídal 2ks této věcičky a stále to nefungovalo, respektive jak u USB tak aux se to rozběhlo na cca 10s a pak autorádio přeplo na FM tuner

 

V e-shopu mi nabídli místo předchozího typu tohle:

 

http://www.stualarm.cz/produkt/55usbvw003-adapter-pro-ovladani-usb-zarizeni-oem-radiem-vw-skoda-seat-iso/aux-vstup/

 

o víkendu jsem to zkoušel a opět stejný stav adaptér se připojí a po chvíli se autorádio přepne zpět tebtokrát na přehrávání CD. Autorádio jsem nákodoval dle VISu na s CD měničem, montáž probíhala při odpojeném autorádiu. Nevíte někdo co s tím, jestli je autorádio špatné nebo je potřeba něco zapnout přes VAG (ten mi žádnou chybu nehlásí). Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...