Přejít na obsah

Sedlo's Octavia


Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

auto už nějakou dobu mám, ale dávám sem až po více jak dvou letech.

 

Mám klasické 2,0 TDi, teď s problémem, tak kdo by věděl, tak ho prosím o radu. Díky

http://forum.octaviaclub.cz/index.php?showtopic=150&st=300

 

Najeto již 173 000 km a do včera v podstatě bez problémů.

 

Nějaké úpravy na autě proběhly, ale nic extra, měla být seriová :-)

 

Výbava je celkem slušná - kožené sedačky, navigace (už druhá) a ostatní věci.

 

Kola originál 17" v černé barvě a do černa jsou i další detaily... Ještě něco mám v plánu a trochu snížení...

 

S motorem jsem spokojen, problém který mám se vyřeší, nejlevnější to bohužel asi nebude, ale nedá se nic dělat.

 

103Kw jede dle mého velmi slušně, tak uvidíme, z chipu mám na 2,0 trochu strach...

 

A nějaké foto po koupi.post-2998-0-86027800-1326051679_thumb.jpg

 

Foto po snížení

post-2998-0-38143000-1326051783_thumb.jpg

post-2998-0-10538200-1326051874_thumb.jpg

post-2998-0-66704200-1326052054_thumb.jpg

post-2998-0-30994000-1326052086_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

A takto vypadá teď... Tedy v létě, teď mám plechy... :palec:

 

Pekna... co mas s motorem...

 

Díky! Co mám s motorem bohužel nevím, v odkazu jsem to popisoval v závadách, možná hlava, možná těsnění, to jsou mé první tipy i odpověď v tématu... Uvidíme... :-/

post-2998-0-04913500-1326052288_thumb.jpg

post-2998-0-28586600-1326052329_thumb.jpg

post-2998-0-04034300-1326052531_thumb.jpg

post-2998-0-90305600-1326052744_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Díky chlapy!

 

Doufám že brzy bude ok i já. Že na to trpí jsem v podvědomí měl, chovám se k autu slušně, nehoním ho studené, nechávám dochladit, olej měním každých max. 14 000 km a naftu dávám lepší, bohužel se stalo :angry: Ale s tím se nedá nic dělat, bude to ok... :palec:

Odkaz ke komentáři

Pruziny neeee... Stavitelnej podvozek sesroubovanej na max co sel... Slo by to hnat jeste nize, ale uz takhle se jezdi blbe :-)

 

Dnes jsem zjistil prvni info o aute a shanime nove turbo... Hlava by mela byt ok, ale je pro jistotu na testu... Menit budu i chladic, ale s tim se pocitalo a piska pri nastartovani nejaka kladka ci co, tak ta se bude menit take... Snad to dobre dopadne...

 

Diky za chvalu i podporu ;-)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Trochu to tu zaktualizuji :-)

 

S autem jsme se trochu natrápili. Nové originál turbo a nová originál hlava problém vyřešila. Přemýšlel jsem, že bych auto prodal, ale asi to nemá cenu, nové stejně nekoupím... Tady vím, co jsem dělal a co ne...

 

Najel jsem s ním přes 100000 km a tak se pod.lat něco mohlo :rolleyes:

 

Koupil jsem nová kola a zapsal 18" do TP :pivo:

post-2998-0-92870000-1370810740_thumb.jpg

post-2998-0-82802700-1370811277_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Pěkné, pěkné, ale kola bych volil asi jiné :palec:

na té levé fotce to vypadá jak angličák :P ;)

 

jinak souhlas s chipmanem, ty kola asi fakt nejlíp vypadají na golfu, ale hlavní je, že se líbí tobě. :palec: U nás je má jeden na supu2 a taky mi to k tomu až tak moc nesedí.

Upraveno uživatelem martink52
Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak Rapid neprošel na STK. Uvolněná spona před středním dílem výfuku. Je to ještě originál, takže budu muset vyměnit, jinak obal na zadním dílu výfuku je první vrstva již hodně zničená, tak budu muset odstávající přebytky odřezat abych byl minimálně dva roky pojízdný. průměr objímky na trubku před střední díl výfuku náhodou nevíte ? dělají se dva typy. @Lancelot, četl jsem tvůj příspěvek, že jsi také řešil zadní díl výfuku, někdy 202x. Již jsi měnil ? Nesvítí nám jedna dioda ve třetím brzdovém světle- řešil jste někdo opravu ? je to za zadním sklem a mám takové tušení, že se jedná o led.
    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
×
×
  • Vytvořit...