Přejít na obsah

Octavia RS


Doporučené příspěvky

To co do auta dáš se už nikdy nevrátí, nejlépe snad prodávat zvlášť, auto, kola, zimáky, hudbu... Pak by ten propad nemusel být tak hroznej. Chci se zeptat, vidim, že máš origo spidery, můžeš mi napsat jaký mají ET a šířku?? Díky

Jinak Pěkná Octa a přeji ať se ti už smůla vyhýbá:)

Odkaz ke komentáři

Na první stránce jste řešili turbo. neni to tak jednoduchý- díl za díl. Díky tomu, že K04 je z koncernu, tak to pasuje dobře a hlavně je to ozkoušená úprava, ale potřebuješ s tim udělat spoustu dalších věcí. Nemužeš jenom vyměnit turbo a hotovo. Chce to udělat taky sání, větší váhu vzduchu, komplet výfuk, vstřiky, intercooler a ideální by bylo vyměnit i sací hadici k turbu a pár dalších věcí. Nejvíc se toho dozvíte na www.hothatchclub.cz. Softem nakonec všechno sladit, aby to fungovalo, jak má ;-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, dokázal by mi prosím někdo poradit v čem může být problém? Dodělával jsem multifunkční volant s tlačítky 3T0 959 537B a 3T0 959 538E do Octavie 2 facelift rok 2010. Provedl jsem výměnu podvolantové jednotky za 5K0 953 569AL + kablík 3T0 971 584A. Podsvícení je v pořádku, klakson taky, na stlačení tlačítek vše reaguje jak má, ale nic neraguje na otáčení scrollovacími kolečky, jak hlasitost tak pohyb v menu palubního PC. Přitom stisknutí těchto koleček funkční je (vlevo mute a vpravo přepínání dlouhodobých/krátkodobých údajů). Děkuji moc předem pokud někdo víte.
    • Bohužel v dnešní době je jen poptávka po SUV a CrossOverech, takže praktické MPV jde stranou a zůstanou defakto "nepraktická" auta 😩. Jsem rád, že jsem ještě vychytal, kdy auta typu Touran byly dostupný 😉 
    • Touran je parádní. Mít rodinu, tak je to moje jasná volba. 👍 O to víc mrzí, že ho VW zařízl.😕
×
×
  • Vytvořit...