Přejít na obsah

Atanerovo Cappucinno


Doporučené příspěvky

Víš co vždycky jsem si tohle auto přál i když na něj nebylo..teď když ho mám vymejšlim píčoviny navíc na které taky neni..ani se manželce nedivim že řve do toho všeho renovuji barák v 35 docela halda peněz do hajzlu..když jsem pro něj šel skoro měsíc jsem nespal jak jsem se těšil..závidim těm co to tady řeší jak chleba dneska koupim tohle zítra tam to.. ;)

Na nová kola bohužel není a popravdě jsou to vůbec moje první elektrony,ale stejně se mi to auto pořád líbí..mlhovky nakódovaný,Corner,C/L Home,mf.volant,tempomat,climatronik..čeká nás lakování ještě..jsem nadšenej i když na 17" bych byl víc asi to je pravda.. :pivo: :D

 

ale jinak..mě udělala radost plaketka do pol.páčky stejnou radost jako jinému doplněk od Bremba nebo Sparco.. ;)

 

Prej poklady :lol: :lol: :lol: :lol:

Počkej až se stavíš ona ti to vysvětlí.. :lol:

Odkaz ke komentáři

Moc hezky jsi to napsal.....je to vsechno pravda je to jen o penezich...chapu te a tvoji manzelku taky!Sam mam s tim zkusenosti ale obdivuji lidi jako jsi treba ty nebo ja kde stavi nebo mam hypoteky,deti.... Koupi si auto a vsechno to musi zvladat a i kdyz vi ze jeden nebo druhy by si neco zaslouzili koupit a zrovna nato nemaj nebo mam jine vydaje, tak se bez toho obejdou...tohle je moc fajn a to si spousta lidi neuvedomuje....tohle forum neni jen o upravach aut a chlubeni se jak rikas co jsem si koupil a co si koupim zitra ale taky to sdilet pocity a rady druhych a pomahat si o tom to tadyk je...Nikdo neni nejmoudrejsi a kazdy kdo chce radu...tak mu ji tady dame :palec: a taky budem sdilet jeho nazory a obdivovat co dela a jake ma auto i treba co by s nim chtel do budoucna delat az nasetri nejakou tu korunku a koupi si treba jak rikas jenom plaketku do polohovaci packy ale pro nekoho jen to malo je obrovske MOC :palec: Toho si vas a tohle si hodne lidi neuvedomuje... ;)

Odkaz ke komentáři

Beru to tak že někdo v jiném levelu má toto auto jako samozřejmost nebo dokonce jako druhé auto pro manželku dokonce..já jsem jen v prdeli s toho co mi stojí na dvorku..sehnat na nový kola bude těžký oříšek.. :D

Jak píšeš barák,děti ve vrcholovém sportu,hypotéka a s normálním platem jsi king že to zvládáš zaplatit..leda že mi je někdo střelí za bůra tak bych pouvažoval zda to do vánoc našetřim momentálně.. B)

 

Prostě pro mě je pecka že mám takovou káru ( a pro mou peněženku to pecka je ) věř že jsem nasral i pár lidí okolo .. a proto jsem tady...je to můj mazel,hlavně ať se nic momentálně neposere.. :wub:

Odkaz ke komentáři

Gefro,Atanare - presne tak! :palec: Takhle to je a o tom to tady je, kazdy ma to s autem jinak, je to podle toho kolik ma financi..nekteri co maj brutalni auta bud jsou sami nebo jeste nebydli ve svem a nebo bydli ale maj vice penez nez normalni prumerny clovek :palec:

Nic si z toho nedelej,taky mam radost z auta, ver mi! Moje prvni uprva byla az jsem zplatil auto a cekal jsem nato 2 roky!Takze se raduj s noveho auta,pro me to byl taky sen jako pro tebe a ostatni cleny a kdyz jezdi a dela ti radost neni co resit!kola muzes koupit kdykoliv i z druhe ruky!Kol je spousta a jeste budou a kdyz clovek nema na nove nekteri prodavaji fakt v dobrem stavu za prijatelny peniz :palec: Staci jen hledat a psat :palec:

Takze uzivej auta a nestresuj se nad malickostma!Me udela radost i treba novej znak skoda nebo kdyz jsem dostal zimni kosmetiku od tchana takove blbosti mi delaj radost nepotrebuji kola za 20tis!

Ver mi i s malickosti je nekdy vetsi radost!Nez z hodne a pak se bijes do hlavy ze si neudela dobre...

Odkaz ke komentáři

Moc hezky jsi to napsal.....

Ne jen jsem hotovej když mi v práci řekne 18letý mongol který dává domů litr (jen proto aby se to naučil) co auto dostal od táty..který koupil BMW X6 že bez chipu to je stejně mrdka motor..kdy to nechám udělat..no u piva by mi to neřek asi tak (to proto že mongol je i za střízliva) :D .. :pivo:

Odkaz ke komentáři

To Gefro : Taky jí máš hezky vymazlenou palec pane..koukám na ty koberečky..mám tam zatím Lidl.. ;)

Nič si z toho nerob,ja som tam mal tiež dajake čínske,ale časom to šlo preč :rolleyes:

 

post-4801-0-44946000-1331229723_thumb.jpg

 

...a čo sa týka alu kolies,tiež som uvažoval o 17-kach fungláčoch,ale rozhodol som sa renovovat povodne 16-ky siriusy,hlavne kvoli peniazom a myslím že som urobil dobre...večer hodím foto do svojho vlákna,dnes som ich doniesol od lakýrnika ;)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...