Přejít na obsah

Seat Altea XL COPA 1,4TSI


Murder

Doporučené příspěvky

Ono nasranej jsem byl minulý týden po zhodnocení mobilního technika, "asi to bude víc rozbitý" to jsem měl chuť ho zkopat, dnes se už jen směju, hlavně že to umím nastartovat horkovzduchem. Blbý bude až se pojedu o víkendu pochlubit rodičům novým autem a v neděli před startováním vytáhnu z kufru prodlužovák a horkovzdušnou pistoli smich.gif.

 

Musím to ještě nějak vykoumat, ráno budu volat na Jarov a budu tak řvát do telefonu, že si druhá strana bude muset vyměnit přístroje protože jim budou chraplat sluchátka....

A když to nepomůže, tak budu volat kamarádovi Pepovi Fojtíkovi a budu dělat zle, je mi absolutně ukradený kdo ten startér zaplatí, já to nebudu a na autě prostě bude nový....

Odkaz ke komentáři

Jasně, výměna starteru, každopádně mám stejný motor a předpokládám stejně umístěný starter, jsem v pohodě a bez problémů,

každopádně BadyS má stejnou motorizaci a taky asi v pohodě,

vzal bych vytištěnou komunikaci a poslal ji na Jarov, tam ti určitě starter vymění a budeš mít klid ....

Odkaz ke komentáři

Tam jsem koupil auto, oni mají půl mega ode mne....

 

Ráno tam budu volat a věřím, že se domluvíme bez křiku, myslím, že nebudou chtít špatné reference.

 

Já tomu autu věřím, blbej startér nezkazí celkovej dojem z auta, prostě stalo se, může být něco nestandardního v něm a proto snadněji zamrzá. Ten přípis mě fakt pobavil, to technik v PIA byl nasranej že mi to musí říct a proto mi to dal i na papíře, aby to nemohli zapřít... palec.gif

Odkaz ke komentáři

blbej dotaz v čem je JAROV výš než ostatní dealer?

 

Koupil ho tam, navíc třeba budou chtít, aby tam spokojeně jezdil na servis,

bohužel reklamace u jiných, než tam kde se kupuje, je vždy problematická, protože na reklamace platí smluvní ceny od automobilky a servis

na tom nevydělá tolik jako na jiném běžném servisu.

 

 

 

Odkaz ke komentáři

moje 1.4TSi naprosto bezproblémů i ted 4dny stála a přišel jsem v -17a crnk jelo se....

 

...osobně bych naběhl na servis jarov....tam jsi nechal pul mega, tam se o tebe postarají trochu jinak si myslím.....aspon u škodovky to tak platí, vidí auto od "konkurence" stejně se záručních oprav nic moc nemaj tak na to serou....

Odkaz ke komentáři

Tak včera jsem řešil telefonicky s prodejcem co mi prodal auto, poslal jsem mu kopii vyjádření SEATU a dopsal jsem svou "stížnost" dnes mi volal technik z Jarova a zítra tam jedu musí se podívat co tam mám za startér, prý se dávali dva druhy a podle toho mi objednají ten správný a příští týden ho vymění. Prý berou garanci na sebe, že SEAT jim to neuzná, ale když mi prodali auto tak chtějí abych byl spokojený. Tak doufám, že to nakonec dobře dopadne.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak startér je vyměněný, tak doufám, že už bude klid možná poznám příští týden, jedu na hory tak uvidím pokud bude mrznout.

Zatím spokojenost motor mě překvapuje svou pružností a skutečně nahrazuje starší dvoulitry. Na tacho jsem začal už pátou tisícovku (kurňa fakt dost jezdím) spotřeba zatím na okresce 8,7 a na dálnici při tacho 150 -160 to bere k těm desíti. Což si myslím je odpovídající. Jé už slyším hlavně jednoho člena jak bude vykřikovat káže vodu, pije víno. Tak rovnou vzkaz do Rakous, nikdy jsem nenapsal, jak jezdím, ale vím že když jedu nad limit, tak přijdou následky a nefňukám wink.gif. Jinak nádherná tichost motoru, tohle prostě ropa neumí, na volnoběh si kolikrát říkám, nechcíplo to? Fakt mě ten motor překvapil.

Přidal jsem firemní tuning, nejlevnější forma reklamy a dokonce se mi to na tom autě i líbí, jen tu fólii na zadním okně nevím jestli nechám, když je mokrá tak přes ni není nic vidět, stěrač se jen hobluje a sdírá i tu barvu z fólie. Na krajích okna jsou varhánky, ale na to běží záruka, tak tím se nevzrušuju.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...