Přejít na obsah

moje cerna cubka


Doporučené příspěvky

kubiiku urco scuka dame uz jsme tak s ladem domluvenej predbezne.... dame echo.... jen to chce cas jak dodela skolu....a dikec

 

 

jendo no o2 jsme proste ihned zavrhnul.... kdyz uz tak facelift a tech je malo a nebylo to co jsem od auta ocekaval..... ale ta altea xl je vlastne O2 v jinem kabate...

Odkaz ke komentáři
ty voe, toho jsem se bal :palec: co to ma za barvu to auto? Nic, jdu jist nekam ven, v 1:00 mam byt v Brne na letisti a pak 3 hodiny cesta domu, to bude super.

 

seda metal , pak poslu foto jak bude casek

kdosi kdesi tady na foru daval obic alteu, stribrnou s kanalama v lentilkovych barvach a na zemi a byla to pecka...

jj ta byla peckova

Odkaz ke komentáři
tak ať slouží kamaráde a tady bych tema nechal, třeba někdo nalezne inspiraci :lol:

cago peto,tema tu tedy nechaaam :palec:

 

taktéž přeji hodně štěstí s novým autem a toto téma tu určitě nech :)

dekuji

 

aleeeeeeeeee proc si ji prodal :)(((((((((((((((((

to vis vladanecku, uz byl casek... potreboval jsme vetsi kufr , neco rodinnejsiho a take jsem prahnul po necem novejsim...

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

černá ču*ka byla fajn, ale holt život jde dál. káry stárnou a toto byla dle mě velmi rozumná volba, palec nahoru :o navíc je seat v moc hezkým stavu..jinak díky za svezení draku :lool: rád jsem Tě viděl..pak se budem muset scuknout s Kubíkem a spol..ještě,že teď bydlíme relativně kousek od sebe tak doufám, že se budem potkávat častěji :P

 

BTW budeš mít tady někde nějaký téma o káře zase ?

Odkaz ke komentáři
černá ču*ka byla fajn, ale holt život jde dál. káry stárnou a toto byla dle mě velmi rozumná volba, palec nahoru :o navíc je seat v moc hezkým stavu..jinak díky za svezení draku :lool: rád jsem Tě viděl..pak se budem muset scuknout s Kubíkem a spol..ještě,že teď bydlíme relativně kousek od sebe tak doufám, že se budem potkávat častěji :P

 

BTW budeš mít tady někde nějaký téma o káře zase ?

tak ja to nebrzdim, ze :D

 

a kde mas vlakno ty konecne? ;)

Odkaz ke komentáři
černá ču*ka byla fajn, ale holt život jde dál. káry stárnou a toto byla dle mě velmi rozumná volba, palec nahoru :D navíc je seat v moc hezkým stavu..jinak díky za svezení draku :( rád jsem Tě viděl..pak se budem muset scuknout s Kubíkem a spol..ještě,že teď bydlíme relativně kousek od sebe tak doufám, že se budem potkávat častěji ;)

 

BTW budeš mít tady někde nějaký téma o káře zase ?

 

caooo ladiku!!!! taky jsme moc rad ze jsme te videl, take musim verejne podekovat za to ze jsme mohl usednout za volant OII RS face a OII predface 2.0tdi a projet se ... jede ti to kemo pekelne... no jo, novy je novy....ted to mame co by clovek sutrem dohodil tak urco budeme casteji v kontaktu... kdy pujdeme ven na prochazku? vezmu spunta!!!!

 

scuka urco dame prsti metr , jen ne 11tyho to mam karu v servise u MR humla...takze se urco nejak dohodneme...musime to stihnout nez nam kubiik odcestuje do bolky delat kurvitko v konstrukci :D :D :D :D

tak ja to nebrzdim, ze :P

 

a kde mas vlakno ty konecne? :D

uz mas namontovanou ploutev?

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...