Přejít na obsah

moje cerna cubka


Doporučené příspěvky

ja bych to nekoupil, 2x bourana, jednou pres strechu... jeste s tim jezdi jako prase, dava tomu za studena do otacek a tak :smich: jo a na tech fotkach, to vubec neni jeho auto ;) ;)

 

Burek: moje alu jsou 17" :smich: jen ted premyslim nad pneu, jestli 215 nebo 225 :smich: co myslis?

Odkaz ke komentáři
ja bych to nekoupil, 2x bourana, jednou pres strechu... jeste s tim jezdi jako prase, dava tomu za studena do otacek a tak :smich: jo a na tech fotkach, to vubec neni jeho auto ;) ;)

 

Burek: moje alu jsou 17" :smich: jen ted premyslim nad pneu, jestli 215 nebo 225 :smich: co myslis?

 

:smich: :smich: a jeste to jezdilo jako taago :D :D hele jakou mas sirku? ja doporucuji 215ky... mel jsem 775 a presel jsem niz a jsem max spokojen

čoveče ještě by to chtělo dolů, je to jak offroad :D pěkná čubka Luke :smich:

:smich: :smich: kemo nestras uz ted jsem na pokraji jizdy na nasich silniciich ale slo by to jeste o 3cm na vmaxxu . jinak diky za chvalu

Odkaz ke komentáři
ty bys ji fakt prodal? ;) neser, bejku... vzdyt je jako tvoje dite :smich:

nee neprodal ale kdyby nekdo nabidl 200 000 tak mozna jo a vzal by jsem OII combi v TDi,a le ta uz by zustala v serii a mozna by jsem ji jeste zvedl :smich: a nesmej se me... :smich:

 

To se me nevyplati ;) .........protoze to musim prives do MNE....platit CLO a DPH.....to by bylo vic nez 200.000kc :smich:

odkud jsi?

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...

velike DIKY zdenalovi, ktery me dnes odtahnul do servisu.... kleklo em to a citil jsem se jak kdyby jsem to zadrel, snad to udajne lozisko na altiuku se zadrelo... zkousel sem startovat a desne ztuha sel motor a nic nenaskocil...... uvidime uz to ma na parkale mistr HUML ... takze verejne oboum dekuji

Upraveno uživatelem burek
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...