Přejít na obsah

Neználkův Tuareg EMANUEL


Neználek

Doporučené příspěvky

hele to fakt?

ty vole, mám takovej dojem, že to je totiž ten náš vrácenej, protože to sedí, koupeno od Loudy, následně opakované reklamace, voda v oleji, turbo, několikrát za sebou, nakonec vráceno do VW pro opakované vady, přehřívalo se to, hlava ...

to snad není pravda, vracelo se těsně před prohlídkou v cca 57.000 km,

snad někde dohledám VIN a dám ti ho sem,

bylo to na leasing, ale možná dohledáš kdo byl prvním uživatelem, pokud je tam MOSEV HK, tak je to ono,

no to teda kouám angry.gif

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

tak to snad není možný,

je to vrácenka, Louda to zřejmě nějak opravil a hodil to dál do frcu,

v tom servisu v HK mám známé, tak ti nechám vyjet všechny práce co se prováděli,

bralo to olej, turbo měněno 2x, pak se dostal olej do vody, myslím, že jednou byl motor venku, spojkový válec taky kaput,

reklamovalo se to a po trochu právní bitce si to vzal Louda zpět, tuším, že v létě 2006 se vracel s cca 58.000 km na tacho,

tak ale třeba už bude o.k., uvidíš a sleduj to, hlavně olej a pravděpodobně tedy nebyly udělány ty úkony co jsem dával výše, protože to do ofiko servisu nejezdilo,

no nevím co ti mám říct, kazit radost jsem ti nechtěl, ale bylo i to tak trochu u nosu už od první fotky, asi telepatie sad.gif,

resp. ten držák na Nokii 6310

 

p.s. tady na foto jeho kolegovo dvojče a je to z doby, kdy to už řešil Louda, proto to odpovídající náhradní vozidlo

post-117-0-92985800-1333481248_thumb.jpg

Upraveno uživatelem jar_da
Odkaz ke komentáři

Ahoj .. no pěknej kousek .. zrovna jsem dnes tu jednoho mněl ... počítej stím ,že je to kasička ..na tohle auto už nic neseženeš levně jako na oc ,a myslím si ,že budeš překvapenej jak to nejede .. zato žere .. Ale to u turka takle je .. zato manual je super.se moc nesere až na spojku a vzduch je sice poruchovej ale já bych turka bez něj ani nechtěl bez vzduchu je turek půl auta ..

 

Taky jsem o něm přemýšlel jeden čas .. 2.5 má jednu výhodu .. relativně je všude dost místa na opravy na motoru :-)))) to víš se na to dívám už moc pracovně .. jen ten zvuk 5v je takovej divnej .. není nad 3.0 .. to jedině ale to je už za jiné groše..

 

oj jsem si nevšiml druhé stránky a docela pokračování příběhu ... hmm tak to je pech ..

Odkaz ke komentáři

kurňa, že by to byl takovej špatnej kus? to snad ne, věřím že po světě jezdí X turků a jsou ok, tak přeju ať jezdíš takto i ty:-)

taky by se mi líbil, tiše ti na první stránce záviděl, ale starosti které ti teď tíží hlavu mi brání vyměnit octu za turka :(

Odkaz ke komentáři

Tak tajně doufám že to nebude tak katastrofální,ale lehce po těle mi není to mi věřte.Jardo pokud seženeš tu dokumentaci budu jen rád .No a ty servisní prohlidky se půjdu pozeptat

 

Jj, zítra tam zajedu, jinak celou dokumentaci si vzal komplet Louda, když se auto vracelo, pokud vím, tak postup měl být ten, že auto si Louda ponechá, importér zaplatí výměnu motoru a Louda následně auto prodá dál jako ojeté, (byl to boj, ale 4x neúspěšná oprava byl dost silný argument, dokonce to auto bylo na zkoumání, jestli náhodou nebylo manipulováno s řj motoru atd ...., týden ho zkoumali biggrin.gif),

otázkou je, jestli je ten motor opravdu vyměněn, protože by o tom měl být tím pádem v databázi VW záznam, ale ten není, nebo ti alespoň nic takového v servise neřekli,

hele prosím pošli mi do SZ VIN, už ho nemám jak najít a jestli chceš, tak pro zajímavost cenovku za kterou jsi to pořídil, díkes.

Odkaz ke komentáři

Tak jsem ti poslal to co jsi potřeboval ,a jsem zvědav co zjistíš a co je teda uděláno.

A tvůj názor ,mám se stavit do VW servisu a chtít aby udělali tu svolávačku není už na to pozdě? Přidám sice roztřesenou fotku ,ale je vidět že už rafička chlazení je na 90°C a připrava na výměnu vodní pumpy.

post-48-0-70759500-1333567019_thumb.jpg post-48-0-09613800-1333567033_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Neználek
Odkaz ke komentáři

Tak jsem ti poslal to co jsi potřeboval ,a jsem zvědav co zjistíš a co je teda uděláno.

A tvůj názor ,mám se stavit do VW servisu a chtít aby udělali tu svolávačku není už na to pozdě? Přidám sice roztřesenou fotku ,ale je vidět že už rafička chlazení je na 90°C a připrava na výměnu vodní pumpy.

post-48-0-70759500-1333567019_thumb.jpg post-48-0-09613800-1333567033_thumb.jpg

 

máš to v SZ

Odkaz ke komentáři

Dnes jsem konečně vyměnil ten olej vlezlo tam 8,9litru přesně podle manuálu :lool: .Obavy že bude v oleji voda :o se ukázaly jako neopotstatněné.Celé jsem to zvládl za necelou hodinu včetně demontáže a montáže deklů na podvozku. :P A v příštím týdnu mi příjdou připravky na tu vodní pumpu tak to snad zmastím :lool:

Odkaz ke komentáři

Tak a už je to tu zase :o :facka: ,já prostě nejsem schopen si pořídit auto a po čase ho prodat :blink: a nestrkat do něj prachy :( .Dnes jsem si objednal origo přičníky :) a pokukuji po kolech :huh: určitě to budou 20´´ B) protože v techničáku je jen 19´´ :P tak že aspoň paleček nahoru :rolleyes: .Přesně tak to začalo i s O1 :palec: :palec: .A v sobotu se asi půjde na tu vodní pumpu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...