Přejít na obsah

nespustenie AC u OII pri climatroniku s FL


Guest NahradneDielyTT

Doporučené příspěvky

Guest NahradneDielyTT

ahojte vsetci ktori mi mozete poradit.

Mam oct II. rv. 2005.dal som tam climatronik s OII.FL rv.2O10; vsetko mi funguje,klapky ok,zobrazuje sa mi na columbuse preste vsetko je ako ma byt. ale nezopne mi klimu. ked tam dam climatronik aky ma byt o octII. tak mi klimu normalne zopne a mrznem v aute. neviete mi s tym neako pomoct ako to dat dokopi? dakujem Vam.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Koupim jsem panel ktery byl novy a nebyl nakodovany.Kodovani jsem si vycetl od kamose z auta. Nakodoval a tlacitko AC bylo najednou funkcni.Kodovani viz screen.

Ale jeste jsem to nevyresil climatronic je dodelavanej a nechce se mi sepnout kompresor(jak na novej tak starej panel) diagnostika mi pise chybu buzeni kompresoru.Panel je zapojeny podle auta co ho melo.Na climatic klima normalne fungovala pritom sme to delali nejdriv u kamose tam to vsechno stacilo jen vymenit prepinovat a klima spina normalne.(jeho auto mr 07 moje mr 05)

post-10228-0-54128400-1337450499_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 3 roky později...

AC Compressor First Run-In

Necessary when the Climatronic control module (J255) is replaced.

Prerequisites to start the basic setting A/C compressor first run:

  • Engine at idle
  • Transmission in Park or Neutral
  • Do not cycle the ignition
  • Basic setting was performed for the flaps
  • Inside blower motor is switched on
  • Air vents fully open
  • Load management not active

"AC Compressor First Run-In" Steps:

Start engine and allow it to Idle.

Adapt flap end stops as described above.

[basic Settings - 04]

Select "Compressor Run In; Automatic Start" from the drop-down list.

  • It will show completed, but wait 120 sec (2 Min) and observe the flashing A/C button light on the HVAC panel.
  • After the Basic Settings has completed, the A/C light will quit flashing and the fault code will clear.

Note: If Basic Settings reports Error the module may need to see an Adaptation change before this can be completed. Go to Adaptation and change the Runtime (or Driving time) for "compressor run-in" basic setting from 120 -to- 120 and save it followed by repeating the procedure.

Odkaz ke komentáři

Takže abych to tak nějak shrnul.

Když mám MR05 s climatronicem (BJB) a chci dát panel z OIIFL, musím přepinovat konektory, nakódovat (i když nepoužiji úplně novou) a je to OK, nebo se musí měnit i gateway?

 

Neporadil by někdo, jak přesně přepinovat ty konektory? Který drát kam?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
    • Dveře, jako že plech určitě stejný, ostatní věci jako zámek, spouštění okna a řj už mohou být jiné. Ale to se přehodí.
×
×
  • Vytvořit...