-
Počet příspěvků
332 -
Registrace
-
Poslední návštěva
Vše od uživatele j0ska
-
Facelift budiky do předface s IMMO
j0ska odpověděl vahaovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
Vyřešit funkční immo FL budíků v před FL jen tak někdo neumí. vaha Docela by mě zajímalo koho máte na mysli, když píšete, že obelhává lidi, že jim namontuje FL budíky s funkčním immem a ve skutečnosti je immo vypnuté? Už jsem to četl v několik příspěvcích,ale konkrétní jméno nikde. Ani jsem neviděl příspěvěk od člověka, který takhle naletěl. Možná jen špatně hledám. Vypnuté immo mimo jiné způsobí, že diagnostika v servisu (VAS nebo ODIS) nemůže korektně pracovat s řídící jednotkou motoru. -
Prodám kompletní sadu pro dodělání originálního bluetooth handsfree Jednotka 7P6 035 730 x (GSMII), kabeláž umožňující stereo A2DP, mikrofon, držák - bezdrátové spojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth proflu HFP 1.5 - stažení telefonního seznamu a seznamů volání, implementován profl PBAP (Phone Book Access Profle) pro stahování telefonních kontaktů - A2DP - přehrávání audia z mobilu přes BT do reproduktorů v autě - zobrazování na MaxiDOTu - zobrazování na radiu Mid nebo navigaci Mid - hlasové ovládání - lze namontovat do OII FL, SII, Yeti, FII FL, RO od 2010 - v konmbinaci s navigací Columbus funguje i v před FL OII, ale nezobrazuje na předFL maxidot - podporuje iPhone i Android telefony Cena 4500Kč Jednotka 3C8 035 730 C (GSM III Premium UMTS), kabeláž umožňující stereo A2DP, mikrofon, držák, interiérová GSM anténa - nová jednotka umožňující připojení přes profil rSAP nebo HFP!! - vhodná do OII FL, SII, Yeti a některých modelů VW - Bezdrátové spojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth proflu HFP 1.5 - Bezdrátové spojení s mobilním telefonem pomocí Bluetooth proflu rSAP - Stažení telefonního seznamu a seznamů volání, implementován profl PBAP (Phone Book Access Profile) pro stahování telefonních kontaktů - Bluetooth Audiostreaming pomocí proflu A2DP - Připojení k internetu pomocí technologie GPRS, EDGE, UMTS - Zobrazování informací včetně SMS zpráv na Maxidotu - Zobrazování, tvorba a odeslání SMS zpráv na displeji navigace (strojové čtení uložených zpráv) - Rozsáhlé hlasové ovládání ASR, včetně hlas. vytáčení telefonních kontaktů (Automatic Speech Recognition) - rozpoznání mluveného slova - v režimu HFP podporuje iPhone i Android telefony Cena 4950Kč. Sada s kabeláží pro hlasové ovládání navigace Columbus +100Kč.
-
Já bych si dal pozor na to, že na tom volantu v inzerátu není originální kůže. Může se ošoupat dřív než originál.
-
asi http://www.native32.com/
-
Hry jsem jen vyzkousel z CD, ktere bylo k operkam a dal jsem je neresil.
-
Jo, fungujou bez problémů.
-
:D Já je mám v autě už skoro tři roky.
-
Jak jsem psal. Podívej se na celkovou velikost. Je jsem spokojeny a nemenil bych za vestsi.
-
Na te fotce to pusobi, ze je operka vetsi nez ve skutecnosti.
-
Já to s rádiem nakonec nepropojoval, ale má to myslím cinche a s-video. Opěrky jsou pro děti a já nehodlám za jízdy poslouchat jejich pohádky. Každé si pustí co chce, zvuk do sluchátek, a v autě je od nich klid. Ani mezi ebou se nedohodnou na co se budou koukat,tak každé kouká na co chce. Fotky možná někde najdu.
-
Koukej taky na celkovou velikost operky. Octavka je ma celekm male, tak aby to nevypadalo blbe. Ja mam asi ty 7mi palcove. Je to uz dlouho co jsem je dodelaval, tak nevim presne.
-
Záleží jakou přesně v autě máš jednotku teď. Podle toho se dá určit jakou potřebuješ. Odkud jsi? Můžu jednotku i kablík dodat a namontovat. Kdyžak mi napiš soukromou zprávu.
-
Multifunkční volant FL + Columbus
j0ska odpověděl Halbiovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
FL MF volant s upraveným softem nefunguje. -
Multifunkční volant FL + Columbus
j0ska odpověděl Halbiovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
protože FL volant se starou podvolantovkou nefunguje na signál rádia pomůže toto: http://www.cc-autodily.cz/vyhybka-anteny -
CF ti nepůjde, protože je do aut se snímačem úhlu řízení v převodce řízení. A jen do aut s manuálním řazením. Není pravda, že nepodporuje ESP. Když svítí ESP, tak se musí udělat základní nastavení případně jízdní test ESP. Ty potřebuješ jednotku CH nebo CK.
-
Bez rozbití to asi nepůjde. Snažil bych se rozbít spodní jen spodní část. Horní by se dala kdyžtak použít a ze dvou špatných složit jeden funkční tapec.
-
Doma se ti podívám co tam máš. ;-)
-
Pípání kontrolky chladící kapaliny
j0ska odpověděl speedy.khovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
Díky, vyzkouším. Dám auto na dvorek, nechám ho vymrznout a ráno uvidím. -
Pípání kontrolky chladící kapaliny
j0ska odpověděl speedy.khovi v tématu MR 2005 - 2008 (před faceliftem)
Něco podobného mi to dělá taky. Mám auto garážované ve vytápěné garáži. Když ho náhodou nechám do rána venku a je silný mráz, tak mi po nastartování začne blikat a pípat kontrolka chladící kapaliny. Když motor vypnu a znovu nastartuju, tak to už nedělá. Minulý týden jsem auto nechal venku a ráno jsem startoval když bylo cca -10 nebo -11 stupňů. Po nastartování začala blikat a pípat kontrolka chladící kapaliny. Oškrabal jsem led ze skel a potom motor vypnul a znovu nastartoval a chyba nikde. Kapaliny je samozřejmě dost. Tohle se mi stalo už loni, ale protože je auto v garáži tak na ten problém narazím jednou nebo dvakrát za zimu. Proto jsem to nijak neřešil. Nikdy jsem nezkoušel co to udělá když vyjedu bez znovunastartování. Kdyby někdo věděl co s tím, tak prosím napiště. OII MR2006 1.9TDI BXE -
Soft 351 v servisech nemají. Já jsem flešoval z 0227 na 0357 a problém se spojením byl na obou softech.
-
V autě gateway 1K0..Q, na stole gateway 7N0 ..H Spojení s UDS jednotkou HF v pořádku. Spojení s Amundsenem nešlo. Na stole se mi podařilo připojit VASem a kódování změnit, ale při opětovném načtení se objevila chyba. Při dalším pokusu a vyčtení kódování byly hodnoty změněné. (2 antény, pouze přední repro atd.) Přes VCDS se mi do navi nepodařilo dostat v autě ani na stole. Už se mi podobná věc stala u Passatu, kde byla RNS310 z výroby. Známý to jednou řešil u SII, kde byla navi z výroby. Chtěl ji dát do Octavie, ale nešlo se mu do ní dostat. Zkusil dát navi zpět do SII a ani tam se do ní nedostal. Dělá v autorizovaném servisu a měl k dipozici VAS i VCDS. Když už to chtěl vzdát, tak se spojení najednou podařilo. Dost by mě zajímalo proč to Amundsen (RNS310) dělá. Setkal se s tím už někdo?
-
Kdyby měl někdo zájem, tak mám na prodej osvětlení s novým logem Škoda. Tady v bazaru
-
Elektrická sklápěcí zrcátka
j0ska odpověděl omicronovi v tématu MR 2009 a výš (po faceliftu) + OII Tour
TPI 2023814/1 Kóduje se v jednotce dvěří řidiče a spolujezdce (adresa 42 a 52) např. VASem s marken CD 39 a vyšším. -
To je kabel do MDI. Se Streamem rozhodně nepůjde.
