Přejít na obsah

Nejde elektrina do riadiacej jednotky


Doporučené příspěvky

Zdravim

mam taky problemik. zrazu mi vypol motor a vybehla kontrolka co znasornuje ASP/ESR. a nemohol som uz potom vobec nastartovat. Odtiahol som to typkovi do servisu. a nemohol sa s VAGom spojit s riadiacov jednotkou. cize nemohol nasjt chybu. potom zistil, ze nejde prud do riadiacej jednotky. tak preto to napojil napriamo cez poistku. sice neviem presne, pretoze nie som opravar. a startovat a jadzit ide, takze parada..len si myslim, ze je to provizorne riesenie. Teraz ma zaujima ako by sa to dalo opravit aby to bolo v poriadku. nerad by som tam nieco odpalil a podobne.

vie niekto ako by sa to dalo dat do povodneho stavu, alebo co konkretne moze byt zavadne?

diky

Odkaz ke komentáři

RELE 109 ? co to je? no a teraz s mi stalo to, ze ledva siel nakopnut motor. a teraz sa nam podarilo to nahodit na VAG, a ukazalo zavadu nejakeho cerpadielka. je mozne ze je to spominane rele109. velmi sa v tom nevyznam.

idem to vymenit teraz v sobotu, tak by to malo byt oki.

 

apropo pavel71 : kde sa to presne nachadza, kedze to vozis stale so sebou.

Odkaz ke komentáři
  • o 8 let později...

Zdravím ja mám tiež ten problém že mi auto neštartuje. Seat Toledo 1.9 tdi. 81kw r.v.2000. Rj motora immo off. Rj motora na stolici ok. Ale  nemám pocit že to robí rele 109 lebo som dal nové a stále nejde prúd do rj motora respektíve do pinov ktore su pod oknom na strane vodiča. Tým pádom nejde ani do rj motora. Poistky ok, relatka ok. tak neviem. Poprosim radu. 

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...