Přejít na obsah

Scout


Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 8 měsíců později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Scouty jak předface, tak po face mají tzv. RS lakovatelné lišty, nebo facelift, jak kdo chce a lakovaní veškerých plastů, je šedou matnou, není to základovka.

Při přestavbě na facelift jsou:

veškeré držáky, blatníky, cvokle atd. jsou shodné s normální octávkou jen se dodatečně lepí lemy.

Scout 4x4 mají vždy ESP a HiLLholder

Odkaz ke komentáři

jj to by bylo fajn, právě zháním samostvívací a i s pamětí, haluz je ta, že přesně toto mám na své OII kde mě je pamět na nic a samostmívaní toho řidočovýho ještě nemám zapojené B)

A právě bych potřeboval ještě přesně takovej pár co jsem koupil, taky jsem ho koupil novej, haluz :huh: Ted ani za boha. :wallbash: Potřebuju totiž pamět kvuli el. sedačkám na naklápění spolujzdcova při zpátečce víš :P

Odkaz ke komentáři

hele vevco to je peklo, potrebuju jasnou info, zda musim necim lakovat ty plasty naboku apod.

 

sem si vzal s sebou jeden kus a sel s nim na parkoviste u obi a ten svout co tam byl mel nemlich to samy na sobe nalepeny, co ja mel v ruce.

 

cili ty sedy plasty sou nenalakovany, ze jo? jen se prilepej.

Odkaz ke komentáři

Ted jsem se o tom bavil s Fidem, že jste nad tím špekulovali, ale bohužel tě zklamu, je to lakovaný, základ na plasty a pak šedá matná, bohužel na číslo si nevpomenu, ale můžu zjistit.

Vypadá to podobně, ale je to lakovaný. Když jsem sundával orig boční lišty a dával nový, tak jsem se na to díval, i na to když jsem nechával lakovat lem, protože se loupal.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...