Přejít na obsah

OCTAVIA Tour Facelift


Doporučené příspěvky

Já to beru jako hodně subjektivní názor, nechci ho prosazovat jako správnej, každej zkrátka volí podle svýho gusta. Hodně lidí, pro který je jejich auto láska a ne jen přibližovadlo, si svá auta vytuní, případně votuzí, dávají tam zajímavá kola, stříkají všmožnýma i nemožnýma barvama atd. Toto se většinou dělá na autech, která jsou v našich končinách častěji k vidění (Fabia, Focus, Octávka, Golf atd). Já na to jdu zkrátka trochu jiným způsobem, auta netuním, ale mám rád taková, která jsou sama o sobě u nás tak trochu originální a která jsou i jiným způsobem zajímavá. Jak zmiňuješ Audi A4 - to je taky vlastně už tuctovka, většina koncernových aut jsou si hodně podobných a proto pro mě ztrácejí zajímavost, jelikož v ČR vládne právě koncern VW. Co se týče cen oprav v servisech, už dávno jsou pryč doby, kdy škdoovka platila ve srovnání se zahraničními vozy za levné auto na údržbu, v současnosti se rozdíly v cenách stírají a vždy v rámci určité třídy jsou si hodně podobné. Ale jak říkám - je to můj subjektivní pohled na způsob vybírání vozu. Nezavrhuju skoro žádnou značku (ikdyž jsou takové, které bych fakt nechtěl), mám rád auta všeobecně a chápu, že každý může mít trochu jiná měřítka, která se ovlivňují mnoha aspekty. A tím pádem každé auto může být pro někoho nečím zajímavé.

Odkaz ke komentáři
....kdo tohle auto dlouhodobě nevlastnil, tak neví o čem to je :palec:

 

To se může říct o každém autě. V mém okolí je plno lidí, kteří Octávku měli nebo mají, někteří jsou spokojení, jiní jsou rádi že se jí zbavili. Ale tohle je tak s každým autem, u každé značky budou její zarytí odpůrci i zastánci. Ono zas když člověk vlastní dlouhodobě jedno auto nebo vozy jedné značky, tak je pak poněkud zaslepený a pochopitelně není tak otevřený přijímat objektivní názory.

Odkaz ke komentáři

Ted jsem si prohlizel Skoda stranky v Rumunsku. Clovece neni divu ze tam maji Octavia Tour Club. Maji vybavu velice slusnou a jsou za velice dobre penize. Priplatkova vybava je o hodne levnejsi nez v Cesku.

 

Pokud se smirim ze ty Octy jsou Rumunska a tento fakt my nebude vadit, tak kaslu na akcni ceny tady u nas a rovnou do Rumunska pro novou (nemam do tam vic jak 1000km - pres Srbsko). V konfiguratoru jsem si udelal Combi Toura 1,9 TDI s klimatronicem, tonovanimi skli, D.O. centralem s alarmem, mlhlovkamy a metalizou za 12.500 Euro s jejih DPH. Gdyz odectu DPH a pak to auto dovezu tady k nam a prihlasim ho jako sluzebni tak ji mam za cca 11.500 Euro :palec:

Odkaz ke komentáři
Tak to možná spíš asi Srbsko, Bosna

 

Tak to by ses divyl jak se tam uplne normalne zije - no neda se rict jak v CR ale "trosku" hudejsi ale porad normalne. Neni valka nigde a to uz delsi dobu. Nigde zadne problemy s cizincama, to ze je UN v Bosne ne znamena ze tam valka nebo nejake nepokoje jsou. A Srbsko je na tom o hodne lepsi. Proste normal, pohoda, byznis, ....! Vubec to neni takove jake to npr. CT (hlavne CT24) ukazuje. Jedine problemy jsou jeste mezi nama lidma, vsude se najdou takovy blbci co si mysli ze valka jeste ne skoncila a pak se stava ze nekomu na aute rozbiju okna nebo ukradnou SPZ, nebo jen zritka zdemolujou auto jak pujde do nekterih okolnih zemi (zejmena Chorvatsko) ale nepokoje to nejsou.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...