Přejít na obsah

OCTAVIA Tour Facelift


Doporučené příspěvky

Montenegro, sory, ale po tobě je utrpení něco číst. Podle těch x chyb v každé větě jsi snad ani nemohl dokončit základní školu.

 

Promiň, ale je utrpení číst tvé posty. I člověk s nedokončenou základní školou by poznal, že Montenegro je cizinec. :)

A řešit něčí pravopis na fóru o autech je vrchol hlouposti. :palec:

Odkaz ke komentáři
Guest chipmann
Tak to by ses divyl jak se tam uplne normalne zije - no neda se rict jak v CR ale "trosku" hudejsi ale porad normalne. Neni valka nigde a to uz delsi dobu. Nigde zadne problemy s cizincama, to ze je UN v Bosne ne znamena ze tam valka nebo nejake nepokoje jsou. A Srbsko je na tom o hodne lepsi. Proste normal, pohoda, byznis, ....! Vubec to neni takove jake to npr. CT (hlavne CT24) ukazuje. Jedine problemy jsou jeste mezi nama lidma, vsude se najdou takovy blbci co si mysli ze valka jeste ne skoncila a pak se stava ze nekomu na aute rozbiju okna nebo ukradnou SPZ, nebo jen zritka zdemolujou auto jak pujde do nekterih okolnih zemi (zejmena Chorvatsko) ale nepokoje to nejsou.

Určitě toe v pohodě chystám se tam k vám ještě z kamarádama taková akcička třech octavií tak jsem zvědavej ;)

Odkaz ke komentáři

Ja myslel ze jsou to zrcatka od Leonu Facelift ale omyl, jsou to original z Fabie II nebo Roomsteru a ve skutecnosti vypadaji nadherne (takhle na netu jsou prinejmensim divne). Take ten volant od nove Octy facelift akorat bez stribrneho ramecku - ksihtu je nadhera. Ja moji asi brzo predelam na facelit No.3;

 

Jinak k tem zrcatkum, ja bych ty stare nedal za nic, vsude je krytizuji ze to prave je moc male a podobne, ale mne jsou akorat (a to jezdim kazdodene ve meste cca 50km a parkuji se podle nich). Ale pohled z teh Fabcinih neboli faceliftovyh je jeste o uroven vys.

Odkaz ke komentáři

Montenegro: Nepoznačil si náhodou vin kód tej 1,9 TDI 66kw? Vcelku by ma to zaujímalo, dalo by sa z toho niečo vypátrať. Viem, že napr v Indii sa stále robia Tourky 1,9 TDI 66kw - http://www.skoda-auto.co.in/ind/model/tour...s/facts_nw.aspx Vcelku by ma zaujímalo, aké vozy sa objavili tam u vás, či sú oficiálne určené pre európsky trh, alebo je to nejaký šedý import...

Odkaz ke komentáři
Montenegro: Nepoznačil si náhodou vin kód tej 1,9 TDI 66kw? Vcelku by ma to zaujímalo, dalo by sa z toho niečo vypátrať. Viem, že napr v Indii sa stále robia Tourky 1,9 TDI 66kw - http://www.skoda-auto.co.in/ind/model/tour...s/facts_nw.aspx Vcelku by ma zaujímalo, aké vozy sa objavili tam u vás, či sú oficiálne určené pre európsky trh, alebo je to nejaký šedý import...

 

No sedi import to je urcite, on (ten autosalon) to kupuje na ruznih trzih (Bosna, Rumunsko, Ukrajina, Rusko) a pak to tady prodava jako cerstve vyrobene v Mlade Boleslave (a kazdy gdo se v tom trohu vyzna vy ze se tam uz Tour nevyraby ale v Kvasinah). Neda se nic delat, je to nove a je to za velice dobrou cenu. A ta s tim motorem 66kw je z Ruska - tam ty Tour vyraby kvuli jejih spatne nafty a ma to smisl. Uz jsem to vse rozebral a nejak ted uz vym vic o tomu. Nefotil jsem ji, nejak jsem si netroufnul byt tak drzy a v auto servisu fotit neci "nove " auto - urcite by my to ani nedovolili a jelikoz byly moc vstricni tak jsem nehtel delat problemy.

 

A k tomu faceliftu cislo II tak muzu rict ze to zas tak spatne neni, urcite skarede neni ve spojeni s ostatnim facelift vecmy by to nevypadalo spatne - ono to chce auto videt nazivo a teprve posoudit - mne se ten prvni facelift moc nezamlouval ale az jsem ji videl v realu tak muzu rict ze se povedl.

 

Ale to jsou jeji klasicke zadni svetla akorat jinak "poskladane" do "C" jak u ostatnih modelu.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...