Přejít na obsah

Interiér Piano Black a montáž NAVI


Wyclef

Doporučené příspěvky

Nemá někdo zkušenost s interiérem PIANO BLACK

 

Tento interier mam ve sve LK, nadhera, okta vevnitr vypada jak zcela jine auto. Akorat se to musi casteji otirat (nejlepe nejakou antistatikou), nebot se na tom dobre dari prachu. Ale vzhled skutecne parada, kazdy si toho po nasednuti do auta vsimne...

 

Dle me by se to melo dat normalne objednat pres ETKU, prip. u Alesiho...Zkus mu napsat .

post-472-0-53152200-1337322508_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Tento interier mam ve sve LK, nadhera, okta vevnitr vypada jak zcela jine auto. Akorat se to musi casteji otirat (nejlepe nejakou antistatikou), nebot se na tom dobre dari prachu. Ale vzhled skutecne parada, kazdy si toho po nasednuti do auta vsimne...

 

Dle me by se to melo dat normalne objednat pres ETKU, prip. u Alesiho...Zkus mu napsat .

 

Je to fakt nádhera, to ti závidím. To black piano je prostě povedený. Už jsem zjistil, že středový rámeček pro O2 před faceliftem v Black Pianu nedělali. Je tu možnost dát Climatronic z O2 facelift, což nevim jestli vůbec jde, nebo to nechat nalakovat. Prostě smůla..

 

nebo si nech ty listy nastrikat..takhle to ma udelane kamoc do klavirove cerne a nejde to poznat a stalo ho to 2 krabicky cigaret v praci :D

 

No jo, lišty vymněnit a hlavně koupit nebude asi problém, protože je to kus za kus. Ale středovej rámeček kolem Climatronicu je problém.. Na O2 facelift je clamatr..jinej:-(

 

nebo si nech ty listy nastrikat..takhle to ma udelane kamoc do klavirove cerne a nejde to poznat a stalo ho to 2 krabicky cigaret v praci :D

 

Dal bych i 20 krabiček :-D

Odkaz ke komentáři

Taky uvažuji,že bych to nechal stříknout.Nevíte jaké je číslo barvy ?

 

Nezáleží podle mě jen na čísle barvy, ale i o druhu(syntetika, nitro..)Je to plast.. Musí poradit někdo, kdo to už dělal. Nebude to jen tak fouknout na to nějakou klavírovou černou :(

 

tak to nech striknout :palec: v lakovne nekde klidne nebo pokud mas zname nekde :palec:

 

Buď tak laskavý a zeptej se toho tvýho káma, čím a jak to dělal. Jestli dával nějakej základ nebo pod to tužidlo na plasty..atd.

Není to jen tak, podle mě je to docela alchymie.

Odkaz ke komentáři

Plasty v interiéru se dají celkem dobře udělat i doma, návod od Vaši je někde v instalačních manuálech, zkráceně: zdrsnit plast, dobře odmastit, základ na plasty, plnič, vybrousit, barva, vrchní lak

kód barvy - 9910 je černá magické perleť (metalíza), ale ve spreji dělají i tu nemetalickou černou, kód nevím, zajdi do barev laků, OBI, atd. musí to normálně mít.

Vrchní krycí lak doporučuju si nechat udělat profi v lakovně, ty krylové spreje neudělají tak dokonale hladký povech, jako profi...

 

...anebo jak radili kolegové, nech to udělat komplet v lakovně, nebude to zas taková pálka a výsledek dokonalý, kód barvy budou vědět.

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...

Ať nezakládám nové téma - Potřeboval bych sehnat interiérový lišty do tapecírungů.

Je jedno, jestli black piano nebo jinou úpravu.

Nemáte představu, zda to vyrábí v Antolin Turnov? - výrobce tapecírungů pro ŠA. Jelikož se jedná o Španělskou společnost, sehnat solidní kontakt na pobočku v Turnově je poměrně trápení.

 

Budu potahovat do pravého karbonu a jelikož je to extrémně pracná a poměrně nákladná záležitost a materiál objednávám mimo ČR, nechci dopadnout metodou pokus/omyl.

 

Tedy se chci zeptat, jestli někdo máte zkušenost s tímto:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/skoda-octavia-ii-vnitrni-listy-dveri-piano-black/

Jestli to někdo z vás viděl v autě, hlavně jak to sedí, jestli je to přesný, nikde nic nečumí atd.

 

Původní lišty se mi z tapeců opravdu nechce demontovat, kdyby se mi to nepovedlo. :)

Odkaz ke komentáři

SirMike- ty listy do tapecu mel kamos a jedine kde to jde videt ze prosvita puvodni lista tapecu je kolem madla dveri to jak tam je to vybrani ale minimalne kdyz to nebudes zkoumat tak to nejde tak videt ;-)

 

wyclef- je tu aj nato navod od Vasi jak to naĺakovat,odmastit,zaklad na plasty,plnic,obrousit,barva ta cerna klavirova by melo byt kod barvy treba Motip sprej 1999 a pak bezbarvy lak ;-)

Upraveno uživatelem princes
Odkaz ke komentáři
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj chlapi, přemýšlím, že bych taky trochu oživil interiér ve svém autě. Líbí se mi nejvíc piano dekor. Zajímalo by mě jestli by se tu nenašel někdo šikovnej, kdo by mi nastříkal do piana pár dílů? Možná by stačil vlastně jen rámeček autorádia. Zbytek už by snad měl být ke koupi. Kolik to vlastně vyjde? Mám na mysli jen lišty do palubky a popelník a rámeček řadící páky. Lišty do dveří bych koupil ze shopu o pár příspěvků výše abych nemusel sundavat tapece.

Odkaz ke komentáři

Tedy se chci zeptat, jestli někdo máte zkušenost s tímto:

http://www.sportovniautodoplnky.cz/skoda-octavia-ii-vnitrni-listy-dveri-piano-black/

Jestli to někdo z vás viděl v autě, hlavně jak to sedí, jestli je to přesný, nikde nic nečumí atd.

 

Původní lišty se mi z tapeců opravdu nechce demontovat, kdyby se mi to nepovedlo. smile.gif

mám je v autě a fakt pasují dobře :palec: je pravda, že z určitých úhlů ty původní lišty prosvítají, ale jen při přesném a cíleném pohledu ;)

Odkaz ke komentáři

Sakra tak já nevím. :)

Podařilo se mi dopátrat přímo výrobce a ten mi prodá komplet lišty (UV9 tzn. "karbon" RS) dveří - samostatně nesehnatelné) + lišty do palubky + ještě black piano popelník za 100eur vč. pošty z D.

Black piano je na přímém slunci za trest, není to lak, ale plast a i na novém dílu jsou hologramy a vypadá to děsně. Tak se toho trochu bojím a šel jsem trochu jinou cestou (tedy asi). :)

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...