Přejít na obsah

Jéňova modrá bestie - the third and final evolution !!! (2014) THE END


Doporučené příspěvky

Již tedy v CB a dlouho nebyla žádná fotka, bohužel to od sobotního srazu mám děsně špinavé a ještě cesta do CB, takže to neřeším, stejně musím v pátek za Mesierem na vyčištění turba a na pokec konečně :)....

 

Zde foto z návštěvy u kámoše

post-19884-0-40459500-1403098952_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

princes: na STK, které mám úspěšně za sebou jsem to vytočil o 1cm a dneska jsme to s mesierem stočili dolu zase okousek :D už drbu přední podběhy

 

Mesier90: Není za co, já děkuju za pomoc s turbem a STK a inspirace byla maličkost. Jinak mě uvidíš snad brzy, hned jak seženu turbínu z 96kw :) a nebo stage 2 -> u mě a leštění kol...

Tak zde je pár fotek z 2 dnů v Plzni :D....STK hotové, regulace nevyčištěna, poněvadž je v pořádku ale turbo umírá :(, takže budeme honit koníky :D :P příjde na řadu turbo z 96kw :) apod ptákovinky :)

post-19884-0-73016700-1403365521_thumb.jpgpost-19884-0-27076900-1403365611_thumb.jpgpost-19884-0-44741400-1403365663_thumb.jpgpost-19884-0-02875600-1403365560_thumb.jpgpost-19884-0-07147800-1403365748_thumb.jpgpost-19884-0-05806400-1403365798_thumb.jpgpost-19884-0-25671800-1403365837_thumb.jpgpost-19884-0-02116300-1403365905_thumb.jpgpost-19884-0-35463800-1403366019_thumb.jpgpost-19884-0-28988400-1403365981_thumb.jpg

 

 

Zde jsem na vlastních kolech ač byli umyté a vyleštěné ukazoval Mesierovi jak působí nějaká ta kosmetika :D...bohužel jsem byl sám překvapen :D protože byly už asi dost zajetelený :(

post-19884-0-62011200-1403366040_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

košin: To zamrzí ale uvidíme jak dlouho ještě pošlape

 

princes: Fotky super ale i Mesier, přiznal že ten lak je na prd udělaný ale že to není má chyba s je škoda, že tím ztrácím body. Jinač vše je na autě udělané suprově a dostal jsem velkou pochvalu za introš

 

Mára..00: Tak tak a ještě dost věcí proběhne

 

Martin_TDi: To rozhodně bude ale ted se musí ušetřit a rovnou se do toho pustím ve velkým když už ale i tak bych rád v zimě měnil. KDyž ne, tak minimálně budu muset udělat celolak :D

 

Dzordzino: Já jí měl až 21.7 ale jel jsem už tedka. Skla bych viděl jako velký problém :(, jinak sníženo ok, prošel i Zavy se stavákem

Odkaz ke komentáři

Abych měl alespoň malou radost, tak jsem auto snížil na max. U Mesiera jsem již -10 mm níže než minulý rok a tedka jsem konečně dotočil zadek a už jedině mohu tu matici vyndat :D jsem téže bez závitu. Vpředu nehorázně hobluju podběhy :D ...jojo zaválcoval jsem podběhy a tak je to jediná věc, která dře ale to si najde samo cestu :D

Zde jedna nakupovací

post-19884-0-62408900-1403623517_thumb.jpg

 

Zde předek na který začínám být pyšný - (co se týče vejšky) :D
post-19884-0-19244500-1403623580_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...