Přejít na obsah

Jéňova modrá bestie - the third and final evolution !!! (2014) THE END


Doporučené příspěvky

Taky se mi hrozně líbí hlavně jak jsou leštěný, či po vašem "chromový" :D :lol: dneska jsem je omyl věcma od megu, šampon -> detailer -> vosk a už na ně chvilku nešáhnu :D

 

Zde dávám nějakou menší sbírku za těch pár dní co se na nich makalo :P :rolleyes:

Začneme kdy byli ještě na těch balónech :D a konec, kdy jsou již na nich pokličky a už to jsou konečně lásky jaký jsem si přesně představoval :wub::rolleyes: už jen mít auto a šup tam s nima....

Na 225/40 :wallbash:

post-19884-0-36805300-1397217431_thumb.jpg

Na 215/35 :wub:
post-19884-0-32716000-1397217544_thumb.jpgpost-19884-0-75582200-1397217646_thumb.jpgpost-19884-0-58397100-1397217749_thumb.jpgpost-19884-0-57470700-1397217885_thumb.jpg
post-19884-0-08181000-1397218076_thumb.jpg

A taky již mám dosti mikrovláken abych mohl každé popsat na jednu část auta :D a na jeden přípravek B) :rolleyes:

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

Přesný pneu je 215/35 r18 84W XL ... značka sunny sn3970 :)
:D ta slečna co sňu bydlím :lol: hustě spooky....napíšu to i tam :) a budeme jen rádi, když se nás sejde více, ač jsem nechtěl odtajnovat octu ještě ale co :D

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

Tak aby toho nebylo málo, tak dneska také auto není. :-( :-( Jakoby to tušení ze včerejška nebylo reálné. Takto vydeptanej jsem dlouho nebyl. :-( :-( Opravdu mě to z upravování aut vyléčilo a je to opravdu naposledy co auto dělám. V zimě bude na prodej jako celek, popřípadě se da do série a prodá.

Potom jsem na plno rozhodnut o VW Touran, kde dam jen kola a lehký pružiny a již no stres....pač peníze budou muset jít potom taky jinám než do auta....své jsem si už užil :-)

 

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

BerryRS: Jo to pracujou :/ jsem zvyklej, že s octou mi nikdy nešlo nic pomalu v klidu ale že se vždy něco kazilo, stresovali jsme se s tím apod...ale bohužel to co je ted, je opravdu i na mě už hardcore ač mám nervy z oceli a jen tak něco mě nerozhází. Bohužel musím si počkat a uvidíme v sezoně, jak to nakonec s octou dopadne, jak budu spokojený a jak se bude líbit lidem, porotcům apod :D

 

košin: Když lidi budou ukazovat ten palec nahoru, tak mě to potěší, kvůli tomu to dělám ale chci s ní i něco vyhrát....i to bude rozhodující ohedně prodeje. Vím, že je to blbost jí dát pryč ale jsem rozhodnutý, že když nepůjde tuto zimu, vydrží ještě léto 2015 a pak se prodá 100% :) do 2 let odejde majiteli co o ní snad bude pečovat jako já do ted a dopřávat jí to nej :)

Zavodnik: To stálo hromadu prachů...až je to fakt nechutné, když jsem se díky fakturám které si za každou blbost schovávám :D a celkem je mi těch peněz i líto víš...ale musí se jít dál. Jsou i lepší octávky než kdy bude moje...brzy bude na čase pověsit nářadí na hřebíček :)...ale tuto sezonu odjezdí určo semnou :)

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

Hynek: Jo je to takové podobné jako u tebe, hold člověk zjistí jakou hroznou částku do auta dal a uvědomí si, že školní léta utíkají a bude se muset pomalu soustředit na hledání bydlení třeba apod...takže i proto končím, páč nejdříve práce a bydlení a pak možná někdy příjde i čas a finance na toto ale myslím si, že už ne :)...hold to se stává a jsou důležitější věci než auto :lol: ač divný, že to říkám asi zrovna já :lol::smich:

 

Svačinkář: Nejsou chromové chlape :D vy mě s tím budete zlobit pořád :lol:

 

 

Upraveno uživatelem Hans26
Odkaz ke komentáři

ciimaa: Děkuji, je pravda že se to nevrátí ale uvidíme co nakonec bude ale pokud zůstane octa na dva roky, tak už do ní nepůjde ani koruna v sekci úpravy :)

MirajZz: Já jsem tě taky rád poznal, Přesný pohodář a fajn člověk jak na OC, tak osobně :)....jsem též potěšen, že jsem měl tu čest ;) :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

Tak dneska dorazil balíček s náhradním spínačem na světla. Předchozí zlobil a nesvítila mi kvůli tomu palubka :-/...sehnat předFL spínač je porod. Trvalo mi to měsíc něco. ..již je doma

 

hurera9y.jpg

 

Jinak mě doma přítelkyně nazvala úchylem, když viděla všechny mé nové mikrovlákna, který jsem každé zvlášť popsal na co budou. Mam jich jen 12 + 4x bavlnu :-P :-D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...