Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

Peťo, hezké výročí :D mě chybí už jen 225 000 km a mám Tě. Teda se žluťáskem :)

Karulkožrout na to má jen 129 000 km :rolleyes: Jo a máš moc hezkou spotřebu, nebo to se mi jen těch 3,9 litrů zdá??

 

P.S. co uděláš s těmi původními bílými blinkry? Mě by se hodily ...

Upraveno uživatelem pentadius
Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...
Guest Tomas_ek

čoveče ty kotouče už taky křičej vyměň nás za drážkovaný Bremba :D

 

s bordelem v podběhách docela dobrý, já to měl tenkrát tak dvojnásobek :)

Odkaz ke komentáři

kotouče ještě zimu vydrží a na jaře proběhne výměna všech 4 ;) taky jsem zjistil, že musím vyměnit silentbloky na ramenou a tlumítka jsou nejspíš ještě origo - teda aspoň vzadu byl doraz ještě ze srpna 2002 :))) ještě jsem lehce přeleštil koncovky výfuku, ale budu se na to muset ještě vrhnout vrtačkou :)

 

takže na jaře bude co dělat :)

 

surfman: no, já se k tomu odhodlával celý léto, až teď byl konečně čas.

Odkaz ke komentáři

strávil jsem tím celou sobotu a dneska asi od 9 do 14... a ještě vlastně brzdiče schnou v garáži, ale už je nastrojeno :)

 

včera ráno jsem odstrojil přede, nastříkal Carlan, opláchnul pořádně wapkou, nechal uschnout, mezitím jsem umyl plastové podběhy a kola a když bylo auto suchý, tak jsem začal natírat.. 1 vrstva Body 930.. pak 2x brzdiče, srovnal jsem prahy (byly klasicky prohnutý od heveru) a ty jsem taky natřel Bodyčkem.. no a pak jsem to nastrojil, a vrhnul jsem se na zadek.. výměna prachovky na pravém tlumiči, sundání podběhů, umytí a nechal jsem to přes noc uschnout..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

Tak dnes jsem vyměnil olej.. Dal jsem Castrol Edge 5W30 Long Life. Budu měnit po 15tkm. Taky jsem vyměnil vzduchovej filtr... Včera proběhla očista a nalepil jsem samolepku OC (velkou, na zadní okno). Příští měsíc budem kupovat zimní gumy Conti TS850 palec.gif

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Reklamace na 5.dveře neuznána, 4 servisy byly přejeté o několik stovek km rolleyes.gif No a rozpočet na nastříkán v autorizáku je 10t. Kč.. Za tu cenu mám nastříkanou půlku auta rolleyes.gif Takže to pořešíme asi na jaře spolu s pravým blatníkem a oběma nárazníky (pokud se na to nevykašlu úplně)..

 

Dneska objednány zimní pneu - Continental WinterSportContact TS850 pivo.gif

Odkaz ke komentáři

No, pán v servisu mě na to hned upozornil, že to vidí na spoluúčast 50%.. Ale přišlo vyjádření přímo od výrobce, že nedají ani korunu. Jinak ano, stačí 1 přešvihnutý servis a už máš spoluúčast... Ale je mi to stejně divný, protože v servisce je napsáno vždy "Podle pal. PC" a ten neukazuje přesně po 30tkm.. Každopádně záruka je platná pouze u 1.majitele, správně bych prý měl mít plnou moc, že můžu uplatňovat záruku, která navíc není ani právně vymahatelná.. Možná, kdybych se v tom víc šťoural, tak by se s tím dalo něco dělat..

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...