Přejít na obsah

Dakieho Stounka


Doporučené příspěvky

Dakie skoc na diagnostiku aby ti nekdo vycetl jakou mas comfortku. Nejlepsi je co si pamatuju 3g a ta uz umi sklopne tritlacitko, otevirani oken pres klic a vsechny ty opicarny. Dalsi vec podle ktere to muzes poznat je zamky ve dverich. Stara rada delal pri zamikani a odemikani kraval jak hovado a ty new jsou daleko tižší. Pokud se pletu tak me klidne opravte. A ty podle roku vyroby by jsi mohl byt na hrane kdy se zacalo davat 3g :rolleyes:

Odkaz ke komentáři

bohužel nemám, ale pamatuji si to, jedna naše kamarádka Business černou 1,8 měla a zámek neměla :)

 

tvoje komfortka by měla bejt z těch chytřejších, máš solidní výbavu :)

Odkaz ke komentáři

včera proběhla výměna oleje (Castrol Magnatec 5W-40) a filtru (Mann).. dnes jsem vyklidil garáž (kůlnu), v které historicky poprvé parkovalo auto a hned to byla octule :) a nalepil jsem samolepku OC pivo.gif kdybych dneska nemusel malovat, tak bych umyl motor, takhle to udělám asi až zítra..

DSC00384.jpg

DSC00385.jpg

DSC00386.jpg

DSC00387.jpg

DSC00388.jpg

Odkaz ke komentáři

To určitě nebyl Petr, jak ho znám, tak s autem plným lidí jede sakra opatrně. A jak už psal Peetrs, Petr má liťáky. Navíc má Petr na zádi označení motorizace, origo rádio a jiný podložky pod SPZ. Podle tý mašle na zadním stěrači jel někdo ze svatby. Je to hrozný, čtyři mladý lidi

Odkaz ke komentáři

Tome, nebyl jsem to já ;)

 

Jirko, občas můžeš jet sebeopatrnějc a stejně narazíš na vola a je to v ... jsem rád, žes mě podpořil, opravdu už nemám kam spěchat, mám rodinu.. pivo.gif

jinak včera jsem sundal nápisy ze zádi :) a mám na levý straně v dolním rohu okna samolepku OC

 

získal jsem kompletní historii oprav (v servisce vše není) a mám dodatečně montovanej DPF, nové turbo, tak snad bude dlouho klid :)

Odkaz ke komentáři
  • Dakie locked this topic
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Tak na geometrii nezjistí vůli v čepech nebo tyčkách řízení...  Možná by bylo lepší zajet do jiného servisu, kde ví co dělají. Odhalit vůle v řízení a celkově na částech nápravy by měl být základ! 
    • To mne bohužel nenapadlo.. tipoval sem to na ty čepy jelikož sem to auto nedávno kupoval. Také je mi divné že mechanik na geometrii nic špatného nezjistil, řekl jen že geometrie je ok já sedl do auta a žádná změna..krom té geometrie sem mu předem zmiňoval i tu vůli řízení.. 
    • Ahoj, často je i vůle v tyčkách řízení, tak je dobré měnit s čepy i tyčky. To by měl ale dobrý mechanik zjistit ještě před opravou! 
×
×
  • Vytvořit...