Přejít na obsah

Komunitní navigace WAZE používáte ji ??


Doporučené příspěvky

Jde o komunitní navigaci WAZE, kterou tvoříme my - Vy sami...

 

 

Navigace zdarma, k tomu s nejaktuálnějšími dopravními informacemi, varováním před radary a policejními hlídkami? Nejen to je Waze – komunitní navigace!

 

tvrdí o aplikaci jeden z nějvětších Android serverů pro českou republiku světandroida.cz

 

Kompletní recenzi ze serveru najdete zde:

 

http://www.svetandroida.c...e-waze-ridici-sobe-201107

 

 

můžete si také vybrat několik svých skupin (Seat Klub) , ze kterých budete příjmat aktuální informace z cest (radary, nehody, dopravní situace) mnohdy včetně fotek...

 

 

Vaše jízdy jsou hodnoceny a odměnovány body:

 

[*]Za každý ujetý kilometr 3,2 bodu

 

[*]Podání hlášení z cesty 6 bodů,

 

[*]Komentář k již zadanému hlášení 3 body

 

[*]Záznam nové cesty 40 bodů/km

 

[*]Potvrzení již jednou zaznamenané nové cesty 10 bodů/km

 

[*]Editace mapy 1,5 bodu

 

[*]Vyřešení požadavku na aktualizaci mapy 3 body

 

[*]Přidání jména ulice 3 body

 

[*]Přidání čísla domu 3 body

 

[*]Příspěvky do fóra 2 body za 3 příspěvky

 

 

Aplikace je pro všechny platformy (Symbian, Android, iOS, BlackBerry, WM) ke stažení na http://world.waze.com/

 

Aplikace je v CZ (ačkoliv screeny ne)

 

Nejlépe je ji stáhnout přímo přes mobil nebo IPAD

 

http://navigovat.mobilmania.cz/clanky/waze-ridici-sami-sobe-s-laskou/sc-265-a-1314632

 

http://www.waze.com/

Odkaz ke komentáři

Zkoušel jsem ji na WM, ale šlo to instalovat pouze do zařízení, kde to zabíralo pořád víc a víc volné paměti, takže jsem to musel odinstalovat. Najezdil jsem s ni za 14 dní cca 5 tis. km, ale mimo velká města tam moc dopravních hlášení nebylo. Ale jinak je to rozhodně zajímavej projekt a stojí to za vyzkoušení. Jen to chce více uživatelů po celé republice, kteří budou ochotní zadávat různé hlášení a dopravní informace .....

Odkaz ke komentáři

... zkoušel jsem různé verze včetně té nejnovější pro WM. Na kartu to nainstalovat sice šlo, ale nespustila se. Zkoušel jsem to i na "moje uložiště" a stejnej problém. Jediné co mě napadlo, tak že ten sw neumí české pojmenování "moje uložiště" a "paměťová karta". Některé sw s tím mají problém a tak je třeba je instalovat přímo do zařízení.

Odkaz ke komentáři

Používam Waze , na androide aj na ios , funguje OK, akurat mapove podklady maju svoje limity ... napr. v okoli Brezna /SK/ pozna iba dediny blizko hlavneho tahu.... Vramci Bratislavy, fajn vratane komuniktnych hlaseni,+ preberanie sprav z dopravneho servisu radia Expres.

.. nevýhodou potreba dátového pripojenia ..

Velmi zaujimavy projekt :pivo:

Odkaz ke komentáři

... zkoušel jsem různé verze včetně té nejnovější pro WM. Na kartu to nainstalovat sice šlo, ale nespustila se. Zkoušel jsem to i na "moje uložiště" a stejnej problém. Jediné co mě napadlo, tak že ten sw neumí české pojmenování "moje uložiště" a "paměťová karta". Některé sw s tím mají problém a tak je třeba je instalovat přímo do zařízení.

 

To se dalo nejak upravou ini souboru bud v zarizeni nebo v tom programu prave proto, ze neumi "Moje úložiště, paměťová karta atd.." na warforum byl návod jak na to (jelikož iGo s tím měly strašný problém) i ofiko verze..

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 2 roky později...
  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

jo to je fakt ,že kolikrát tam je informace docela dlouho i když už dlouho není aktuální, ale jinak používám stále, i jako navigaci me to naposledy kde sem to neznala poslalo dobře

 

a hlavně vítám to když jedu za někým tak mu pošlu trasu a ví přesně kdy přijedu, to se mi na tom hodně líbí a pak ta zábava sbírat duchy nebo perníčky :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...