Přejít na obsah

dojezd na plnou


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 3 týdny později...

Ta teplota na maxiku je J-dot umožní to vidět teplotu,tlak turba,dobíjení baterie

 

Jinak nedávno jsem také zjišťoval kolik se dá ujet na plnou nádrž a tak jsem ji natankoval co to šlo v četně odvzdušnění a tady je výsledek

 

post-20444-0-90328500-1379278436_thumb.jpg

 

ještě doplním dodržoval jsem předepsanou rychlost a jezdil jsem delší trasy jinak nájezd na nádrž 900k-1000km

Odkaz ke komentáři

Člověk se nesmí koukat na průměrnou co ukazuje palubní počítač aspoň mě to ukazuje blbosti :D čim pomaleji jedu, tím míň tam sice svítí, ale nepřijde mi to jako pravda, když jedu po dálnici 90 tak tam sice svítí o 2 litry míň než při 120, ale finální realita je taková, že když jedu 120 tak mnohem dál dojedu, když to drtím u volnoběhu tak sice svítí na počítači 3,6 na sto, ale taky najedu na nádrž kolem 800-900

Odkaz ke komentáři

Já si myslím,že váhu máš ok.

Hodně záleži na stylu jízdy(plynulost),vzdálenosti atd.

Pokud jezdíš couračky nemůžeš čekat,že najedeš takové km-nemluvě pokud budeš často akcelerovat-rozjíždět, brzdit.

Ta moje vzdálenost na plnou-jen jsem to chtěl změřit.

Jinak tankuju než vypne pistole zavřu nádrž a jezdím.

Ono autu nedělá moc dobře,když budeš brzda dopravy-musíš taky občas dostat saze ven a trochu turbo protáhnout.

 

Pokud máš,ale červíčka, tak doporučuju diagnostiku a ta ti řekne víc

Upraveno uživatelem ccdeny
Odkaz ke komentáři

mam OC 1 rok 2002 1,9Tdi 66kw chip na 81kw prumer mam na 3,7 l/100 na plnou najedu nez se me rozne rezerva cca 700km neni to nejak malo? jak to tak ctu olej meneny i filtr kdyz natankuji ukaze jse me tam dojezd cca 1350km ale skutecnost je jina neni to treba naftou? ( zkusenost s benzinem od shelky jsem najel cca o 100km mene nez od Ona )diky za radu

Odkaz ke komentáři
mam OC 1 rok 2002 1,9Tdi 66kw chip na 81kw prumer mam na 3,7 l/100 na plnou najedu nez se me rozne rezerva cca 700km neni to nejak malo? jak to tak ctu olej meneny i filtr kdyz natankuji ukaze jse me tam dojezd cca 1350km ale skutecnost je jina neni to treba naftou? ( zkusenost s benzinem od shelky jsem najel cca o 100km mene nez od Ona )diky za radu

To jezdíš skoro za 7l...celkem dost. Pokud ale město a šlapeš na to....

Odkaz ke komentáři

Jak to tady čtu tak s údivem kroutím hlavou. 1,9 Tdi 66kw chip na 81kw (O1 2006). Na plnou do rožnutí oka 700-750km. Jezdím 70/30 město a to upozornuji s lehkou nohou. Kdybych tomu dával plný kotel tak počítam že nenajedu ani 700. Jednou se mi podařilo najet 900km ale dle pc jsem měl dojezd 0km. Na pumpě jsem bral do plna 52,7L.

Palubka mi ukazuje po cca 5000km dlouhodobou 5,2L což je ale blbost. Nevím zda váha vzduchu nebo něco jiného?

Odkaz ke komentáři

To jsem najížděl když jsem měl auto krátce, neustálé podtáčení, řazení okamžitě když to šlo, na dálnici né víc než 90, palubní počítač ukazoval 3,4 a když jsem tankoval tak jsem zjišťoval že realita je někde skoro přes 6, teď na to zdravě šlapu, na dálnici líp využívám potenciál motoru, palubní počítač ukazuje kolem 4,5 dlouhodobě a realita je někde pod pěti, prostě u chipů ten počítač přečmárat lihovou fixou, ačkoly jak ukazuje bez něj to nevím

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Tak já mám auto druhý týden a už jsem vyjel jednu plnou nádrž, ale zklamalo mě to :-(

 

Tankoval jsem fakt plnou za 1750kč, 49.5l asi.

A najel jsem jen cca 780-800km, to mě to vychází přez 6l :-(

 

Dlouhodobá spotřeba když jsem to koupil byla 5.5l, mě to postupně klesá už se tam objevuje 5.0-5.1 a krátkodobá je nejčastěji 4.5-4.6 To mě to tak proměřuje?

 

Moc rád bych se vešel do 5l.

Odkaz ke komentáři

Tak já mám auto druhý týden a už jsem vyjel jednu plnou nádrž, ale zklamalo mě to :-(

 

Tankoval jsem fakt plnou za 1750kč, 49.5l asi.

A najel jsem jen cca 780-800km, to mě to vychází přez 6l :-(

 

Dlouhodobá spotřeba když jsem to koupil byla 5.5l, mě to postupně klesá už se tam objevuje 5.0-5.1 a krátkodobá je nejčastěji 4.5-4.6 To mě to tak proměřuje?

 

Moc rád bych se vešel do 5l.

strasne me to rozesmeje tady ty debaty o sspotrebe nevim co tady vseci cekate kdyz mate 1.9 obsah ze tam bude spotreba 3L tak si kup babetu a si v poho ja mam 4x4 1.9 PD spotreba 7-8L a neresim takove p.....

kdybych tohle resil tak si koupim snad neco jineho.

snad jsem moc neurazil ale je to k smichu

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...