Přejít na obsah

KAMEŇ


Doporučené příspěvky

fakt? diky moc, snazim se ale ted to moc nejde... bydleni ted sezere dost penez- vybava atd...

 

jinak se bude pokracovat ve zkraslovani jeste je toho hodne od motoru- par koniku pres hudbu a mozna by sem dal celolak s barevnou perleti... ale to je vse tak casem jak vyjdou penize.. jinaki nemel jsi ty kola lesteny???

jj mel ale chtelo to změnu nebot už jich jezdilo hodne tyhle jsou jediny exemplař :palec:

Odkaz ke komentáři
  • o 5 týdnů později...
to mas pravdu, hele ja se te chci optat na to lesteni...jak jsi to delal??? ja by jsem chtel vylestit na alu jen ty cela a jak dlouho to trva jaka je narocnost a co k tomu vse potrebujes?? a jestli strojne nebo rucne? diky

ahoj Burek delal jsem to ručně vrtačkou napřed jsem z kol umyl ten bezbarvej lak slo to nejakym ředielem myslím C6000 potom jsem sehnal pastu na leštění hliníku a filcove kotouče a hura do toho jebačka jak cip :palec: 1kolo tak 4-5 hodin se vším všudy zbytky leštící pasty jsem smyl tech.benzinem.

Odkaz ke komentáři
Opravdu nádherná kára. Absolutně luxusní, jak ti ladí černá střecha s tmavým zatmavením skel ;-) Pěkná práce :)

 

Co říkáš na nové tlumiče? Jak to sedí?

celkem to jde mam 225/40R18 tak to musi sedet před tím jsm měl kayaby ultra sr a to byla motokara ted je to trochu komfortnějši ale chci to ještě posadit k zemi ted jsuo v zadu pera taky od HPsprtingu a je to vysoke,ale funguje to ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 měsíce později...
  • o 9 měsíců později...

Tak po dlouhé době nějaké novinky ta nejčerstvější je že jsem si vyřídil spz velikosti US :blink: a uplne bez problémů.

post-655-0-02280900-1316625465_thumb.jpg

post-655-0-86533300-1316625510_thumb.jpg

no další co se událo spojka začla zlobit tak jsem tam dal jednohmotu z ATD přeobložená HDS 3,5mm z každé strany no a když už jsem byl v zapalu tak jsem do sve převodovky nainstaloval vnitřnosti z Z EWT tedy s delšími převody.

post-655-0-80936400-1316626145_thumb.jpg

post-655-0-80273200-1316626176_thumb.jpg

 

No a aby toho nebylo malo tak mi začaly chcat trysky takže ted jsou na cestě PP764 od DP :o

Upraveno uživatelem Lupino
Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...