Přejít na obsah

Štítok s kodmi k imobilizéru


Mslx

Doporučené příspěvky

Nevím jestli Ti nový štítek vyrobí nebo dokonce "prozradí" PIN.

Já když šel k mému autu přidělávat druhý klíč (auto jsem koupil jen s jedním), tak mi podle VIN udělali samotný klíč - vybrousili planžetu a Immo nakódovali tak, že si via počítač vyžádají on-line v Bolce PIN.

Když mi pak později došlo, že vlastně PIN opět nemám (jako majitel svého auta bych jej mít mohl), tak jsem se byl zeptat, že když už to jednou zjišťovali, jestli by to pro mně nemohli zjistit zase (i kdybych si to opět zaplatil).

Tak mi pán vysvětlil, že jáj vlastně vůbec nepotřebuji (což on nemůže vědět) a kdyby zase bylo třeba PIN zjišťovat, zjistí si ho opět stejnou cestou jako minule.

Neměl jsem tehdy sílu mu věsvětlovat, že mně PIN zas tak k ničemu není a tak jsem to vzdal :(

Při předělávání "vajíčka" na vystřelovák jsem se modlil aby mi čip při vyndávání neprasknul a teď už opravdu PIN nepotřebuji :)

Odkaz ke komentáři

No a máš zase několik možností

1. najdeš záměčníka -ten vybrousí a zkopíruje immo (nedoporučuji ,ale běžně se dělá)

2. Zajedeš do značk servisu

3. najdeš někoho třeba tady z fora kdo ti vyčte PIN a přizpůsobí klíče Nebo si teda pokus máš VAG a umíš klíče

připůsobíš sám. Planžetu musíš nechat vybrousit u zámečníka.

Pozor podle r.v. tvých O1 mášještě asi immo 2,5 generace tak pozor na výběr správného dálkového ovladače,tedy fekvenci.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...