Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Tomas ale co chces jineho ..... clovek tu napise neco a druhy to hned otoci na uplne jinou myslenku (kdyby to bylo aspon zajimave nebo vtipne ..... vono je to ale spise trapna myslenka). Jen jsem se ozval at me tu uz nikdo netaha ... tuto kategorii jsem uz uzavrel, vracet se nebudu, jsou lide co rad potkam a ti maji na me cislo a stavim se za nima sem tam ......

Odkaz ke komentáři

Dobré ráno od kávičky a bábovky :)

 

Verush me je uplne jedno jaky mas zivot. Ale me sere kdyz tu nekdo taha starou gardu a ze neni zajem o akce.. Tobe jsem taky psal a zval te a ani jsi nenapsala..

 

:) Kubo?? Chce to trochu zavzpomínat nejdříve ;)

 

post-950-0-98974100-1377842509_thumb.png

 

 

Verush: Pekne fotecky:-) ale to pivo :-( ted jsem si asi naboural svoje prohlaseni vyse:-)

 

dík

Odkaz ke komentáři

Dneska pátek kurwa, tak nedlubat a přemýšlat, co ogrilovat :)

 

Já už měl skoro pátek včera, stavil jsem se do Carbola v Dobré pro masečko a hned jsem to fláknul na gril...no bašta ;)

 

Verush: pěkná dovča, určo nějaké řecko ?

 

Já taky na dva tydny vypnul se ženou...dokonce jsem vůbec nezvedal telefony a neměl zapnutou wifi, takže fakt 2 tydny relax jaky jsem nezažil a dokonale si odpočal, jenom řešil kde smočím prdel a jestli mě výjde benzín na dalí pumpu :D :D ....no a po návratu to na mě všechno krásně počkalo a tento týden pěkný voser :D

A na toho motárda asi začnu šetřit, dokonalý skutřik

20130820_110504.jpg

20130816_102725.jpg

20130820_102702.jpg

20130820_104452.jpg

Odkaz ke komentáři

že by Primorsko?

 

Ano přesně tam :-) :palec:

 

Bady: já dřív taky ne a trochu jsem měla obavy, ale tím že jsem jela do hotelu co jsem už měla reference tak v pohodě a jinak v podstatě nemám výtky... Leda na palačinky, dělali je s nedobrou nutellkou... :rolleyes:

 

Písni mi pak kdž tak do SZ kde na Korfě jste byli, jaký hotel atd...

Odkaz ke komentáři

Zije zije ale vesmes je to podobne jako kdysi jen prah bolestivosti se posunul na jiny level:-)

Dneska byla po ranu celkem zima, bohajeho jak se tesim na benzinove auto uz tu uchrchlanou dieslovou plechovku co netopi nechci nikdy v garazi:-)

Jj benzinovka bude stat ve vyhrem servise kdyz budou menit potkanej motor :-D :-D tady tady byly dve yetiny TSI a jedna Kia benziny prezkoceny retezy.

Webasto a i naftak krasne topi.

Odkaz ke komentáři

:-) moji rodice jezdi od roku 2007 s 1.8 tsi a dneska to auto ma najeto uz 270tis km a pohoda nic nepreskocilo.-)

 

Mimoto kdyby mi " preskocilo " tak to bude firmeni auto takze muj problem to nebude.

 

Ale narovinu podle me je to o stesti a nejakem rozumnem zachazeni:-) o bmm s dpf jsem se taky docital ruzna story a ja na tom aute za dva roky vymenil akorat rozvody a dvakrat olej a nahrkal 70000 km :-)a porad je v pohode :-) pred mesicem jsem s nim dal alpy a pohoda:-) vrnel jak novy:-)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Ahoj, nedořešil to někdo? Mám taky 1,4 TSI 2013 Liftback a takovou nestabilitiu jsem u žádného auta nezažil 😞 okresky jsou v pohodě ale jak člověk zajede na dálnici nebo jede rychleji, tak je auto šíleně nestabilní, stačí aby trochu foukl vítr a autem mě to hodí do strany.. Kola nafoukané dle doporučení výrobce, geometrie OK.. Neměnil někdo třeba převodku řízení ?
    • Laurinka je na prodej, cena k diskusi. Najeto 360 tkm, pravidelně měním rozvody a olej, tankuju jen Maxxmotion. Motorově všechno v pořádku, klimatizuje, interiér nese známky používání, exteriér odpovídá věku a nájezdu, začíná reznout, lak se loupe, takže co si budem... Minimálně jako pracant bude ještě dlouho jezdit (STK 01/2024), hezky hrát (zesík, můžu nechat i subwoofer).  Je čas se posunout dál, Baghíra zůstává doma. Fotky ještě nemám, průběžně čistím interiér.
    • Tak udělal sem co jste psal, sundal sem i manžety kde jsou spojené tyčky k řízení ale v tyčkách žádná vůle vše jde slyšet od hřebenu..ještě to řízení má takový stěhovací šroubek tím tomu asi nepomůžu? A 2. Otázka, řízení musí být ze stejného modelu? Mám 7.97 tj.kratší čepy..
×
×
  • Vytvořit...