Přejít na obsah

Havířovský Express


Janek250

Doporučené příspěvky

Tak pod toto se podepisuji !!

 

njn, vás na "druhé" straně ČR štve, že my ne severní moravě držíme více pohromadě a na pokec u kávy se nás sjede 20 aut, kdežto jinde se plánují monstrozní akce které dopadly jak dopadly !

 

hele, ty nas vsechny znas ze muzes tohle napsat? :) prijde mi to ftipny kdyz se chces navezt do lidi ze spolu drzej min a prito se znaji 6 let :D

 

a rad bych vedel co za monstr akce dopadlo tragicky, to si rad poslechnu to mi napis do SZ at se taky pobavim ;) rad bych fakt vedel co velkyho se planovalo a nedopadlo to, prtooze sem to pravdepodobne nezaregistroval ;)

 

 

Panove byl jsem 2 hodiny v lese na houbach, utridil sem si myslenky a rikam si jak tak chodim mezi temi krasnymi stromy a hribky - ty vole proc se rozcilujes takovou kravinou :)

 

Takze uz na to prdim udelejte to jak chcete .)nebudeme se hadat a nicit si neurony .)

 

ja porad nevim proc se fsichni rozcilujete, nikdo to mazat nechtel, chtel jsem to presunout do regionu, uvedomte si, ze kdyz to takhle udela kazdej jako vy a knajpa tak tady bude sto chatovacich temat a ty blbiny jako fotky videa a dalsi veci co maji sva temata v hospode pak budou nekde na dne protoze chatovaci temata to ovladnou - proto jsme udelali regiony.

 

verte mi ze pak v tomk bude bordel ze budou vsichni kricet at zacnou moderatori neco delat, opravdu verte mi ze se 6ti lety zkusenosti s diskuznimi fory to tak pokazdy domapdne...jde mi o to nedostat se do situace jako SH kde je uz proste mrdnik neskutecnej a moderatori byli vyhozeni. a ted se tam nedeje pomalu nic z organizacnich veci

 

jinak me docela prekvapuje jak dokazete utocit na lidi co nejsou "od vas"

Odkaz ke komentáři

ja sem to musel prehlidnout, ale jen me proste dostava ze se timhle pokazdy ohanej lidi z moravy, nikdy jsem nezazil ze by kdokoli od plzne, usti, budejic a potazmo i prahy neco takovyho rek, ale jen se zmin o tom ze bysme tady meli udelat poradek, i kvuli vam vsem z moravy (nevim kde nekdo prisel na to ze ja neco proti vam ma - me je to fakt sumak jstli je nekdo z tramtarie nebo ne, taky nemam rad kdyz se misto CR rika Cesko, ale cesi sme rpece snad vsichni ne?kdyz se jako jmenujeme ceska republika, tak tohle sem na forum o octaviich tahat mi prijde totalne mimo a je to jen proste hlaska kdyz uz nekdo nema co rict tak pouzije tuhle stupiditu) aby proste na foru ktery je pro vsechyn byl poradek.

 

to ze ve velky hospode je to neprehledny to je proste tak,je to neco jako chat, na kazdym chatu se to po chvili ztrati, proto mame regiony kde si muzou poklabosit v pomalejsim tempu i krouzky lidi z okolnich mest ne?

 

proto chci tohle tema presunout do regionu a knajpu jakbysmet, tady by mel zustat jeden unoverzalni chat kterej slouzi dobre uz 6 let

Odkaz ke komentáři

no ne takja bych rad aby bylo jasno, nejsem zastance pristupu ze se neco maze bez diskuze a presouva a pak je akorat zla krev, toho sme si uz uzili dost na SH ale prijde mi smutny kdyz nekdo proti normalnimu objasneni situace a pokusu o rozumny vyjadreni pouzije tyhle stupidity...jsme tak prtava zeme ze tohle proste nepochopim, nikde venku sem tohle nezazil...max v usa ale bily vs. cerny a cechy vs,morava to mi prijde k smichu srovnavat :)

 

presun bude dneska po obede ;)

Odkaz ke komentáři

Sakra tady vypukly nějaké rasové nepokoje :)

 

Kua všichni jsme ČEŠI tak si to uvědomte, měli by jsme držet v tomhle prohnilém světě při sobě a v téhle době.

A né hledat odlišnosti. ;) Nikdy mě vůbec nenapadlo, že tohle se může stát. Že někomu bude vadit odkud jsem. ;)

Odkaz ke komentáři
Sakra tady vypukly nějaké rasové nepokoje :D

 

Kua všichni jsme ČEŠI tak si to uvědomte, měli by jsme držet v tomhle prohnilém světě při sobě a v téhle době.

A né hledat odlišnosti. ;) Nikdy mě vůbec nenapadlo, že tohle se může stát. Že někomu bude vadit odkud jsem. :o

 

Mě nevadí odkud jsi =D Jen je fakt že mi vadí jeden Pražák "mám tak dokonce i rodinu" :)

Jezdí tam u Vás po Praze v Trabantu a vzadu má nálepku "Pozooor řídí blonďák" a to je opravdu maras, jak někoho předjíždí ;) ;) :)

Odkaz ke komentáři

Mozna ze bydlime vsichni v Ceské Republice ale Cesi nejsme jakoze vsichni jako vejce vejci :)Jazyk mame kazdy jiny ktery v beznem zivote pouzivame, bavime se jinak a nahlizime na stejne vec kazdy taky jinak.

 

Jinak ja sem sve podal a objasnil asi 2 x co si myslim a nepouzil jsem zadne narazky nebo tak neco. Tak me nehazejte do jednoho pytle.

 

Sice me mrzi ze treba takova Brneska Knajpa tady mohla byt hodne dlouho a nebyla presunuta do 24 hodin jako my, ale budiz.

 

Moje idea byla a je porad stejna :) Tri knajpy tri odlisne typy lidi :)hold ted to bude tak dal, ze v regionech bude 10 mistnich hospod a jinde na foru jedna velka " pro vsechny " :-)Nerikam ze to je spatne z hlediska logiky a struktury fora ale vzhledem k regionu Moravskoslezkeho kraje a poctu obyvatel bude todle vlakno ve srazech za chvili mit podobnou velikosti jako klasicka hospoda. Jsem zvedav kolik podobnych regionu bude mit tudle nastevnost. Jo asi bude ted nizsi jelikoz narovinu, ja sem vzdycky nejdrive zasel kouknout do hospody kde se toho delo nejvice a novi clovicci tak uvazuji podobne urcite. Mozna se ale pletu.

 

Ja sem se v zadnem pripade hasterit nechtel, jen sem chtel at nekdo akceptuje muj nazor ( necitim se byt Cech v pravem slova smyslu jak bylo receno vyse) a to ze ho nehodlam zmenit jeste neznamena ze jsem vul a debil, ktery komplikuje lidem zivot. Proste si stojim za svym tak jako treba ty Vitto.

 

Me hlavne a predevsim vadilo jak k tomu bylo nahlizeno, proste se objevilo neco odjinud na miste kde jste zvykli na urcity kolorit za 6 let a bum prask do 24 hodin je vymalovano stylem, ktery mi nepripada adekvatni.

 

To je asi tak vsecko co k tomu chci rict. Zadne rozepre narazky nebo neco co by roznitilo davy v tom nehledejte. Pouze je to muj nazor jeste jednou podotykam.

Odkaz ke komentáři

Je to tak tohle subfórum, je tak zašite, že ho pomalu nenajdeš když ho hledáš, natož pak nováček který se jen rozhlíží...

Takže je to na Nás pánové a dámy, aby jsme nováčkům cestu do naší hospůdky ukázali my. Jestli je republika vážně tak malá jak říká Vitto a vážně držíme po hromadě tak jak říká BlonďákXxX, tak to nebude žádný problém! Každý je něčí známý, no ne?! Takže příští sobotu večer ať je narváno k prasknutí :)

Odkaz ke komentáři
Mozna ze bydlime vsichni v Ceské Republice ale Cesi nejsme jakoze vsichni jako vejce vejci :)Jazyk mame kazdy jiny ktery v beznem zivote pouzivame, bavime se jinak a nahlizime na stejne vec kazdy taky jinak.

 

> no tak to je asi jasny ze kadej je jinej, ani bych nechtel aby byli vsichni jako ja treba, to bych nehrotil. jazyk mame jiny?no tak pokud za prizvuk a za to ze pouzivate jiny vyrazy povazujes to ze mate jiny jazyk tak to se fakt nema cenu bavit. to asi teda pak musis bydlet jinde a ne v ČR :)

 

Jinak ja sem sve podal a objasnil asi 2 x co si myslim a nepouzil jsem zadne narazky nebo tak neco. Tak me nehazejte do jednoho pytle.

 

to nikdo neudelal ne? ;)

 

Sice me mrzi ze treba takova Brneska Knajpa tady mohla byt hodne dlouho a nebyla presunuta do 24 hodin jako my, ale budiz.

 

Stvalo me to od zacatku, ale ponechal jsem to...Az ted kdyz se stalo to co sem cekal tak sem musel neco udelat.

 

Moje idea byla a je porad stejna ;) Tri knajpy tri odlisne typy lidi :)hold ted to bude tak dal, ze v regionech bude 10 mistnich hospod a jinde na foru jedna velka " pro vsechny " :-)Nerikam ze to je spatne z hlediska logiky a struktury fora ale vzhledem k regionu Moravskoslezkeho kraje a poctu obyvatel bude todle vlakno ve srazech za chvili mit podobnou velikosti jako klasicka hospoda. Jsem zvedav kolik podobnych regionu bude mit tudle nastevnost. Jo asi bude ted nizsi jelikoz narovinu, ja sem vzdycky nejdrive zasel kouknout do hospody kde se toho delo nejvice a novi clovicci tak uvazuji podobne urcite. Mozna se ale pletu.

Tri knajpy - cili muze existovat jen BRNO, MORAVSKOSLEZSKY a VSICHNI OSTATNI - cili toto ti prijde jako dobry?vsichni ostatni krom dvou privilegovanych muzou jit tam, protoze podle tebe jsou tyhle dva kraje nejlepsi a jediny se budou spolu bavit a vostatni ne? 6 let nic takovyho naebylo a najednou ty hled va kraje maji mit privilegium?jak to asi budou vnimat ostatni?

 

Ja sem se v zadnem pripade hasterit nechtel, jen sem chtel at nekdo akceptuje muj nazor ( necitim se byt Cech v pravem slova smyslu jak bylo receno vyse) a to ze ho nehodlam zmenit jeste neznamena ze jsem vul a debil, ktery komplikuje lidem zivot. Proste si stojim za svym tak jako treba ty Vitto.

 

Beru ze si stojis za svym, ale proste je potreba na to nahlizet z vetsiho uhlu ne jen z toho ze chces svoji hospu pro svuj kraj... ;)

 

Me hlavne a predevsim vadilo jak k tomu bylo nahlizeno, proste se objevilo neco odjinud na miste kde jste zvykli na urcity kolorit za 6 let a bum prask do 24 hodin je vymalovano stylem, ktery mi nepripada adekvatni.

 

To neni tim ze je to NECO a ODJINUD - to je tim ze hrozilo ze se to rozhazi tak ze kazdy si pak zalozi hospodu sveho mesta/kraje a bude tu bordel jak v tanku

 

To je asi tak vsecko co k tomu chci rict. Zadne rozepre narazky nebo neco co by roznitilo davy v tom nehledejte. Pouze je to muj nazor jeste jednou podotykam.

 

 

vitto - moje konenty tucne vevnitr :)

 

jinak jestli se zastrceny = 2 kliky tak sorry ale to je na me moc :D to udelame jednoduse, srazy se rozdeli na ofiko srazy oc, regiony a ostatni tuning srazy

Odkaz ke komentáři
vitto - moje konenty tucne vevnitr :)

 

jinak jestli se zastrceny = 2 kliky tak sorry ale to je na me moc ;) to udelame jednoduse, srazy se rozdeli na ofiko srazy oc, regiony a ostatni tuning srazy

ČR je rozdělena na čechy, moravu a slezsko už od dob našich praotců, jestli s tím máš problém, řešil bych to s nimi být Tebou. Ty ale jsi prezident,tak to raději řešiš s náma. Že sem vůbec taháte politiku?! Politika do hospody nepatří!

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...