Přejít na obsah

Carcoolka


Doporučené příspěvky

V žádným případě neměnit nic, je naprosto dokonalá :palec: a to jsem odpůrce mračítek :D Jen se chci zeptat, jak jsi rozdělával ty světla? Na Hondách to šlo v pohodě nahřívat fénem a pomalu odlepovat, ale octa je moje první škůdka a netuším jak na to, mám taky RSko a je to r.v. 2002 :)

Odkaz ke komentáři

jako asi joo, stli nějaká změna, tak už jenom nějakej detail, nic velkýho.. už tak sem překročil plány asi stonásobně :lol:

 

ohledně těch světel, tak sem je dal na 200 st. na 5 min do trouby a pak nožem oddělil sklo od korpusu, docela vojeb, ale povedlo se.. je občas vyndej a zkus stli to už nejde oddělit, když to půjde blbě, tak je tam ještě dej do tý trouby.. jen si hlídej, aby se ti něco nepokroutilo nebo neroztavilo.. ale jde to docela dobře, nesmíš se toho bát ;)

 

nejlepší jsou na pomerančích :lool:

post-1434-0-66897100-1349940065_thumb.jpg post-1434-0-11824000-1349940085_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Děkuju.. novýho nic, auto od října stojí a nic se neděje.. není nálada v tomhle počasí.. ale dneska sem koupil folii na nějaký věci v interiéru, mám koupenej cooler, už jen čekám až se povaří trubky a chtěl bych udělat komplet novej výfuk ve větším průměru.. přemejšlim jestli s klapkou na ovládání hlasitosti nebo bez..

 

jinak mračítka zůstanou :wub: a samolepky byla rychlooprava zašlého čela, která asi ještě chvilku vydrží :lool: ikdyž mě teď tak napadá, že by se mohlo přelakovat když už budu dělat cooler :palec:

Odkaz ke komentáři

nic sem řezat nemusel a ještě je tam rezerva :palec: měl sem to ještě asi o 1 cm níž, ale to bych musel pořešit podběhy, při plnym rejdu to dřelo.. ale hlavně sem si občas drbnul, tak sem to zvednul.. a rád se svezu, nebavilo mě skenovat silnici a pořád přemejšlet kudy jet a čemu se vyhnout.. takhle to vypadá docela good a dá se s tim jakž takž jezdit :)

Odkaz ke komentáři
  • o 5 měsíců později...

trošku to tu vytáhnu z popela.. z carcoolky se stalo v podstatě srazový auto, letos najeto cca 1500 km :lool: pravidelně jezdíme srazy rs-klubu, jiný srazy který sme chtěli jet bohužel neklaply.. a v době Žamberka sme byli na korsice, což mě docela mrzí, snad příště.. jinak asi krom polepení nějakých dílů palubovky ,,karbonem", výměny filtrů a oleje nic nového.. teď nás čeká výměna zadních kotoučů a desek.. opět zimmermann.. a snad konečně dojde na ten cooler..

 

jinak nějaký fotky z rs srazu - Lipno květen, Praděd září..

 

kdyby náhodou se někdo chtěl mrknout se svým eresem, tak další sraz rs-klubu je v plánu na květen ve městě Sázava a organizuje ho moje maličkost :D více info sz kdyžtak..

 

post-1434-0-44290300-1380184640_thumb.jpg post-1434-0-57590800-1380184628_thumb.jpg post-1434-0-24576700-1380184655_thumb.jpg post-1434-0-29107000-1380184668_thumb.jpg post-1434-0-60805400-1380184680_thumb.jpg post-1434-0-93496000-1380184699_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...