Přejít na obsah

potkané rozvody ?


TheSkytec

Doporučené příspěvky

Zdravím,

doufám že nezakládám to co už tu je ale už tady v tom chaosu nejde najít to co člověk hledá :(

 

Chci se zeptat....Mám octavii r.v.99 1.9TDI 66kw a pár dní zpátky jsem jel po dálnici z Ostravy na Prahu všechno v pohode až do té doby než jsem zastavil na krátkou pauzu.Jakmile jsem snížil rychlost a zajel na parkoviště na benzínku tak jsem zaslech prasklý plast jak šoupá o řemen na rozvodech asi se povolila napínací kladka a dojel jsem.

Motor ještě asi třikrát točil,ale už nechytil a pak už vubec nic jen cvakal startér.Mechanik říká,že to ještě možná půjde zachránit rád bych na to slyšel vaše názory to za 1.

 

a

 

2.kdyby už byl motor v tahu dá se vyměnit za silnější 81kw verzi aniž bych musel něco zapisovat do TP slyšel jsem že jsou konstrukčně stejné až na lopatky na turbu a větší vstřiky nebude problém na technické ?Slyšel jsem taky že se to dělá tak že se jemně zabrousí číslo a kod motoru aby nešel jasně přečíst a pak už nikdo nedokáže co to je za verzi mužete mi poradit?

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři

ahoj není to potkaný když mě odtáhli tak mi řekli to samý i z touhle cenou.ale nenechal jsem se ojebat v Praze mám šikovnýho mechanika a ten to dal za dva dny dohromady a auto jezdí ještě líp než jezdilo ! jestli se vám stane neco podobnýho tak dejte vědět v servisech tohle zkoušej a plno motorů se vyměnuje uplne zbytecne a pak si ten vas jeste prodaj tak to je

Odkaz ke komentáři
  • o 9 let později...

😔

V 14. 10. 2012 at 18:25, TheSkytec napsal:

ahoj není to potkaný když mě odtáhli tak mi řekli to samý i z touhle cenou.ale nenechal jsem se ojebat v Praze mám šikovnýho mechanika a ten to dal za dva dny dohromady a auto jezdí ještě líp než jezdilo ! jestli se vám stane neco podobnýho tak dejte vědět v servisech tohle zkoušej a plno motorů se vyměnuje uplne zbytecne a pak si ten vas jeste prodaj tak to je

Ahoj tak mě se stalo včera jel sem asi 80 km a zrazu slabý výkon stočil jsem ke krajnici a vypnul motor...pak už nenaskočil ale startér se točí a motor sem tam jakoby cukne...jo a v nádobce pro chladivo se držela směs až skoro pri víku..až když mě odtáhli tak spadla mezi min-max

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...