Přejít na obsah

Bateria


lumi

Doporučené příspěvky

:palec::prcprc: PRECITAJ SI ZARUCNE PODMIENKY K AUTU!!! Zaruka na auto +baterku zacina plinut od kupy a nie kedy bola vyrobena!!!

 

Baterka v tvojom aute urcite nema 2 roky . Bude mat maximum 19mesiacov.:P

 

 

Pozri sa na datum vyroby je to vyrazene v pole baterky!!! Napr: 34/11

 

 

Mam 10 rocnu original baterku v aute ktora stale startuje!!!;) DIESEL.B) 120 MESACNU BAERKU.

Odkaz ke komentáři

Záruka na výrobní vady je jako v celé ČR ze zákona 24 měsíců, což ale neznamená, že půjdu reklamovat vybitou nebo spotřebovanou baterii a dají mi novou. Každý lepší prodejce pozná, zda má baterie výrobní vadu, nebo je jen vybitá. Velice snadno se dá poznat, zda někdo nechal baterii vybitou ve voze déle a tím se zničila tady velice dobré počtení o autobaterii http://auto.idnes.cz/autobaterii-jste-na-smrt-zadelali-v-lete-mraz-za-to-nemuze-p3m-/automoto.aspx?c=A120210_115216_pneu_fdv

Odkaz ke komentáři
  • o 6 měsíců později...
  • o rok později...

Zdravím kolegové, potřebuji poradit. Mám v autě baterii s tím magickým okem. S tím autem teď v zimě moc nejezdím, jen po městě, baterie se tedy nestačí dobíjet. Budu ji brzy muset nechat nabít (v mém případě vyrvat z auta, nemám tak dlouhý.... vedení :loool: ). Mám tu ještě jednu záložní ze starého vozítka, kterou tam místo ní pro tento účel dám, aby byl stále napájen alarm a ty protichmatácký udělátka (snad se do toho šuplíku vejde).
Na co sem mám připravit, co udělat (vypnout/zapnout), případně co nedělat. Je to samá elektronika, mám strach, že se tomu něco stane. Bude pak fungovat dálka? :huh:
Auto je vybavený z výroby alarmem, dálkou.
Zkrátka: Když tu baterii zapojím, tak to auto bude normálně fungovat? :D

Můj starý vůz byl blbovzdornější, ale přeci jenom,...taková zábavná historka... když sem do něj dával poprvé dobitou baterii a připojil mínus půl baterie, tak sem skoro ohluchnul od alarmu, který se ihned spustil (páč sem nevěděl že je dobré ho před tímto úkonem fyzicky deaktivovat)... Nebo se po zapojení mínus pólu auto uzamklo :D

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...