Přejít na obsah

Eliho ušmudlaná nafta


Doporučené příspěvky

Budíky nepujdou, protože face budíky lítaj na komfortce 3generace a ty máš 2 generaci, musel bys kompletně dát nový komfortky stahovačky, imobilizér klíčky, prostě komplet...takže vlastně pujdou, ale stálo by to majland :)

 

Promiň, ale musím ti oponovat. Měl jsem OI FL a komfortku 2G (nebo 2,5G už si nepamatuju), takže šance tady je.:palec:

Odkaz ke komentáři

první OI face, jenom rok 2000, měl 2,5g a předface 2g, nechci ted kecat, ale prostě předface a face byl rozdíl :) at se vyjádří přesně někdo kdo to dělá, já jsem to studoval dlouho, nevím ted přesně ty generace, ale prostě tam problém je :) stejně jako třeba s vystřelovákem kterej se dělal special na 2,5g komfort a na 3g comfort a na předface jde jenom china...stejně tak nemužeš zaměnovat věci mezi 2,5g a 3g, musí se pak kompletně prohazovat všechno, komfortky, stahovačky, imo, kliče, prostě všechno co lítá na canbus :)

Upraveno uživatelem Trixx7
Odkaz ke komentáři

Tak zas po delší době nějakej upgrade, konečně jsem dořešil lištičky pod zadné světla, tím pádem by byl zadek podle mých představ, ještě mi chybí pořádný koncovky teda.

post-21778-0-49292600-1364586954_thumb.jpg

Pak jsem vyměnil blinkry, taky myslím krok k lepšímupost-21778-0-65568300-1364586677_thumb.jpg

 

Potom mi mechanik zavolal, že má boranou faceliftovou oktávku, tak mi z ní nechal stříbrný klikypost-21778-0-31307600-1364586697_thumb.jpg

 

a hlavně a čeho si nejvícvážim, tak celej interier, s cernou stropnicí a všema plastama, sice mě to trvalo cca 2 dny než jsem jí celou rozebral a zase složil, ale výsledek je suprovej! :wub:post-21778-0-90093400-1364586713_thumb.jpgpost-21778-0-34053700-1364586729_thumb.jpgpost-21778-0-34564000-1364586746_thumb.jpgpost-21778-0-76766400-1364586766_thumb.jpgpost-21778-0-16342700-1364586780_thumb.jpg

 

Ještě jsem zapoměl, že pravá barva výpní a sedaček je nelíp vidět na poslední fotce. Fotce přední sedačky, je to takový zlato-béžová barva. :palec:

Jo a takhle to vypadalo než se to složilo :Dpost-21778-0-40172200-1364587133_thumb.jpg

A ještě jedna fotka toho hnusnýho šedýho interiéru :( Brrrpost-21778-0-49925400-1364587170_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

To Dante : Jo moc díky :) Taky jsem vážě spokojenej, jen to dalo všechno hromadu práce a času :) Kola se mi taky líbí, ale potřebuju přeleštit límce a na příští sezonu nalakuju středy do nějakýho tmavšího odstínu stříbrný barvy :)

 

To Dom : Jo díky :) Eště chci vyřešit podvozek a až se došetří tak nalakovat blatníky a kapot, prostě celej předek. Dát světla z laurinky :) Uvidíme, tak se to bude vyvíjet. Lištu as řešit nebudu :) To mi přijde jako zbytečnost :)

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • No myslím, že jsi určitě neudělal chybu. Tak ať jsi taky spokojený. Já jsem zatím max. spokojený 😉👍 
    • Gratulujem k autu, inak ja som vyberal medzi Octavia 3, O4, Touran, Leon tolko, az som kupil superb 🙂
    • V nasom pripade ako nahrada za octu bol kupeny hyundai i30 kombi s 1.5dpi motorom v rozumnej vybave tak, aby tam nebolo nic zbytocne, co by cloveka otravovalo, musim povedat ze paradne auto do mesta a okolia, pri predbiehani a dialnici sice straca dych ale inak super. Superb je urceny na vozenie rodiny, vylety, dlhe trasy, predsa len bezpecnost, pohodlie, priestor (mam skoro 190cm a aktualne mozno aj blizko k 120kg) viem ze to nieje zadarmo oproti tej octavii, ale doba sa pohla a to co som si v minulosti uzival - hrabanie sa v aute, menenie veci a pod, na to uz nemam cas ani chut. Ako pise Konny, octavia 1 je nadcasove auto, vzdy sa za nou otocim ked niekde vidim zachovalu, po facelifte naozaj vizualne vydarene, s nesmetelnou technikou.
×
×
  • Vytvořit...