Přejít na obsah

Eliho ušmudlaná nafta


Doporučené příspěvky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 11 měsíců později...

Ahoj kluci asi po 2leté odmlce se zase hlasim mezi vás. Chci vám říct jak je na tom oktáva, snad to ještě někoho bude zajímat. Nejlepší časy jsem s ní zažil v létě 2013 kdy jsem byl v Žamberku a na vícero srazech spolešně s SD teamem z Českých Budějovic. Hnali mě dopředu a mě to dost bavilo, udělal se vzduch, napasovaly kola, ale stal se z toho takovej kolotoč, ze kterýho se nedalo moc vystoupit, pořád jen brigády, prachy do auta a zase brigády, do toho škola, osobní život. Prostě jsem to moc nezvlád. Pak přišla taková menší finanční krize, kola i podvozek šly pryč a od tý doby se veškerá vášeň k autu uplně vytratila. Jen jsem dál jezdil a jezdil. Teď má oktávka nakrouceno 410tis. Plánuju v nejbližší době rozvody, a hlavně další stage, bude zase celolak znovu stavítko a hklavně chci auto doladit aby mi ještě pár let a pár tisíc km vydrželo jezdit. Až bude chvilku volněji dám sem aktuální foto :)

 

Odkaz ke komentáři

Tak hlavně, že pořád jezdí ;) máš na budíkách stejný počet km jako já a taky mam v plánu rozvody :D a taky jsem měl takové období, kdy se veškerý nadšení vytratilo a jen jsem jezdil a kašlal na to a už jsem to tak chtěl nechat, ale zase jsem se do toho dostal a ikdyž je okta už pomalu veterán a zub času se na ní podepisuje víc a víc, tak teď jsem rád, že jí mam.

Jinak přeji, ať ti oktávka dělá radost i do budoucna, ať jen nevzpomínáš, ale máš se i na co těšit :)

Odkaz ke komentáři
  • o rok později...
  • o 5 týdnů později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...