Přejít na obsah

Superb II facelift


Doporučené příspěvky

OIII jeste ani neni predstavena a uz dneska kolem 14:45 jsem videl na dalnici do Bolky superba FL. Bohuzel se mi ho nepodarilo vyfotit, doprovodnej superb mi hned stinil a hrozil rukou kdyz videl fotak :D kazdopadne predni svetla jsou vic hranaty, zub na ostrikovace zustava, zadni svetla kompletne z trubic jako OIII blinkry diodovy ;) zadni naraznik co jsem si vsiml zustava. Predni chrom ramecek masky vic hranatej. Auto bylo cerny a samozrejme maskovany, ale myslim ze bude videt cim dal vic ;)

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

pentadius: trochu to mate, ale ve skutečnosti jsem Karel :D To, že v SIII již nebude šestiválec, to tak nejspíše bude, ale 2,0 162kW v současné době není plánován jako vrcholná motorizace ;) tím chci říct, že bude ještě něco nad tím, ale víc neprozradím

Upraveno uživatelem GeorgeWWW
Odkaz ke komentáři

Jirko, tzn. FL zůstavá 3,6 a SIII už jen s 2.0 TSI 162 kW :( Ale škoda, podle mě se těch Supu ve 3,6 prodávalo na můj vkus až moc. Jen v Brně vím asi o 20 kouscích (ne nepletu si to s 2.0 TSI).

 

no Marku, on SII s 3,6 motorem používá státní správa, a těch je tuze dost a nemyslím jen ministerstva, ale i podniky řízené státem, řsd, čd, nkú, soudy, kraje atd... a pár vyšších státních institucí tam v tom Brně přeci máte

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...