Přejít na obsah

Superb II facelift


Doporučené příspěvky

heh :D

 

a co myslíte 5vrata, budou mít taky takový hnusný hranatý lomený kastlík na SPZ jako OIII??? docela domu nasvědčuje že maskování 5dveří je ala starý superb a SPZ je pouze přišroubovaná na nárazník bez výklenku

 

Trošku pokroucený, ne lol.gif

bez výbavy (mřížky) a podložený na focení se každej kroutí, kór tédle velikosti

Odkaz ke komentáři

 

Já jsem zvědavej, kdy to začne škodovka předávat policii jako páchání přestupku "držení mobilní telefonu nebo jiného záznamového přístroje za jízdy", protože by měli v ruce úplně všechno - jméno i důkaz; zde v tomto videu je např. jasně vidět ve zpětném zrcátku mobilní telefon i to, že jej drží řidič a dokonce natáčí i dozadu, tzn. se nevěnoval řízení :lol:

 

fakt jsem zvědavej, kdy k tomu poprvé dojde :lool:

Odkaz ke komentáři

Skoda to urcite riesit nebude, to by isli proti svojej vlastnej reklame :rolleyes:

 

BTW: fakt by ma zaujimalo, ci budu 5. dvere po vzore O3/Rapid alebo ako na tejto cinskej fotke... Realna je aj tato moznost, maskovanie by to dokazalo zakryt.

Ale podla mna je riesenie bez pridavnych svetiel lepsie - je to krajsie a vyrobne lacnejsie :)

post-459-0-72221300-1358417913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

No jsem moc zvědavej jak se bude řešit ten nárazník z Polska. Jak bylo řečeno tak výrobcem je Slovenská firma, onehdy jsme sní bojovali o tuto zakázku. Pro S1 jsme dělali nárazníky mi.

Byl zde zmíněn podobný případ s nárazníkem F2 Scout, pro zajímavost ten unikl od nás a ten mazec ze strany Škody Auto bych nepřál nikomu.

Odkaz ke komentáři

FL je potřeba

 

jen se obávám, že záď bude hodně mohutná, pokud bude SPZ ve dveřích.....ten obr narazník bez prolisu bude vypadat monstrózně

"Potřebu" FL nechápu, ale budiž. Zatím mě co do designu vždy až na mini FL FI a FL II zklamal, ale holt jsem v tomto konzervativní. Nemám rád bezdůvodné změny.

Odkaz ke komentáři

"Potřebu" FL nechápu, ale budiž. Zatím mě co do designu vždy až na mini FL FI a FL II zklamal, ale holt jsem v tomto konzervativní. Nemám rád bezdůvodné změny.

5let auto na trhu, poslední rok to drží spíše combi verze, než bude SUP III je potřeba s tím něco udělat :rolleyes: zda k lepšímu uvidíme

Odkaz ke komentáři

No ten takzvaný "mazrc" znamenal audit od ŠA, což bych nikomu nepřál. Od té doby nesmíme mít na PC ani obrázek na tapetě nebo spořiči, pouze domluvené logo firmy.Rocení v závodě je pase , jen s povolením a kamerový systém nás od té doby nehlídá pouze na WC a šatně.

No on to tenkrát byl velkej průser, fotky z Aukra se objevili i ve světě motorů.

Odkaz ke komentáři
  • o 3 týdny později...

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...