Přejít na obsah

seřízení vstřikovačů


Dáňa

Doporučené příspěvky

Zdravim tak sem se o víkendu vrhnul na vstřiky na sve octavii 1.9tdi 81kw rok99 motor AHF 233tis km sundal sem trysky a nasadil nové DSLA 150P 764 a po zamontování a ovzdušnění auto naskočilo hnedka vše vypadalo v pořádku ale při zkušenbí jizdě a přidání plynu zhruba na pulku auto cuká a je to nepříjemné, co jsem se dočetl zde na foru tak je potřeba seřídit vstřikovače tak sem volal do 5ti servisu a tam mi řekli že nic takového nedělají a že ani otom neslyšely :o což mne uplně zarazilo a tak sem zavolal do TDIchip.cz a tam mi řekly že mi to klidně seřídí ale že mne to výjde na 8tis :wallbash: a že se musí naladit soft jinak že mi to bude cukat pořád ta cena mi příjde nesmyslná nadsazená, prosím byl by tu někdo zvás ochotný mi poradit na koho se obrátit nebo mi pomohl vyřešit tento problém :( děkuji

Odkaz ke komentáři

Ja jsem dneska volal do DieselPower a tam mi řekly že se ještě nesetkaly stim že by trysky 764 někdy cukaly po výmněně bez seřízení vstřikovaču a softu a když sem mu řekl že mam sice 764 ale ne fratelky tak mi řekl že už je mu to jasný, ja jsem koupil trysky Firds DSLA 150P764 a budou to asi pěkný šunty takže zítra pujdou ven až příjdu z práce a zavolam na eshop světluška cz že mi ty trysky v autě cukaj že jim je vrátim a že chci peníze zpět doufám že uspěju, jsem asi první co tyhle trysky vyzkoušel tady z forum protože se zatim nikdo neodvážil je vyzkoušet tak bohužel se potvrdila pravda že levně seženeš a pak se s toho pos.. :wallbash:

Odkaz ke komentáři

Jasný tak někdo se spálit musel, tak od ted už vim že jedině fratelky když se mi podaří je vrátit tak obědnám fratelky :rolleyes: V Diesel Power vim že dokážou poradit a věřim jim je to přece firma která se tim dlouho zabíva, kdyby bylo víc peněz tak bych si tam nechal udělat i chip ale zatim musim vydržet

Odkaz ke komentáři
  • o 2 roky později...

Já si budu kupovat do mojí octavie 1,9 tdi 81kw taky flateli bosio powerplus 764 a výjdou na 8100 kč +tady u nás seřizuje starší chlap co se tim zabývá celý život diesely a chce za namontování trisek,seřízení předvstřiku a vše kolem toho 1600kč

Ale jsem svědavej o kolik mi to zvedne výkon,nachipované ho už mám a egr of,nerez výfuk od kat. tak uvidím.

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...