Přejít na obsah

vendysův Rapid


Doporučené příspěvky

Tak mám zatím najeto cca 4.500 km a jsem zcela spokojený . Auto splňuje vše co od něho požaduji. Výbava Elegance a auto je v plné výbavě.

Průměrná spotřeba 6,5 litru. Většinu jízd,ale dělám ve městě.Mimo město jsem jel i pod 6 litrů.

Úpravy oproti serii :

 

střecha polepená karbonem a firemní polep auta

 

Co nás čeká :

 

zesilovač a subwoofer

 

sportovní doplňky

 

kola 17'

post-980-0-15425700-1355940093_thumb.jpg

post-980-0-54874100-1356087599_thumb.jpg

post-980-0-02371400-1358877877_thumb.jpg

post-980-0-57327900-1358877914_thumb.jpg

post-980-0-80171800-1358877930_thumb.jpg

post-980-0-56358200-1358878503_thumb.jpg

Upraveno uživatelem bburago
Odkaz ke komentáři

Další fotky budou, teď mě čeká interiér. Jelikož je celý v béžové barvě , tak chci sedačky předělat do béžové kůže/ Alacantary . Časem vyrobit ozvučnici na subwoofer a propojit s navigací. Na léto samozřejmě větší kola a brzdiče dát do zelené barvy. Myslím ,že práce bude ještě dost.

Upraveno uživatelem bburago
Odkaz ke komentáři

řekl bych, že elektriku z FII FL /OII,

motoru se neboj, vydrží, jen to chce měnit olej po 15.000 km a dávat tam opravdu kvalitní z ověřeného zdroje (tedy ne z internetu),

nechat pořádně ohřát motor, než na to šlápneš a nnesnažit se držek krok s 2,0 tdi apod. biggrin.gif,

 

vím o dvou 1,2 tsi 77 kW s najetýma 80.000 km a bez problémů, včetně řetězu

Odkaz ke komentáři

řekl bych, že elektriku z FII FL /OII,

motoru se neboj, vydrží, jen to chce měnit olej po 15.000 km a dávat tam opravdu kvalitní z ověřeného zdroje (tedy ne z internetu),

nechat pořádně ohřát motor, než na to šlápneš a nnesnažit se držek krok s 2,0 tdi apod. biggrin.gif,

 

vím o dvou 1,2 tsi 77 kW s najetýma 80.000 km a bez problémů, včetně řetězu

 

 

i na netu se dá koupit poctivý olej ;)

Odkaz ke komentáři

Rapida s tímto motorem jsem si měl tu možnost projet a nejlepší na tom autě je právě ten motor... :) jinak se mi auto moc nelíbí... a co se týče vnitřku, tak to je skutečně vrchol, není to pěkný, naví je to tvrdý... :( a ta cena? to snad ani nebudu raději komentovat...

 

nechci, aby to vyznělo nějak zaujatě..., ale to auto mě prostě neoslovilo... :(

 

každopádně přeju hodně šťastných km ;)

Odkaz ke komentáři

Rapida s tímto motorem jsem si měl tu možnost projet a nejlepší na tom autě je právě ten motor... :) jinak se mi auto moc nelíbí... a co se týče vnitřku, tak to je skutečně vrchol, není to pěkný, naví je to tvrdý... :( a ta cena? to snad ani nebudu raději komentovat...

 

nechci, aby to vyznělo nějak zaujatě..., ale to auto mě prostě neoslovilo... :(

 

každopádně přeju hodně šťastných km ;)

 

Jám jsem přesedlal z Octavie Scout a musím říct že vnitřek není o moc horší než v Octávce. Ano jsou požity tvrdé plasty a to i ve dveřích .Ale to je asi pouze jedna věc která jiná než v Octávce . Ihned po první jízdě v autosalonu jsem si řekl ,že to je přesně auto které potřebuji. Již mám najeto přes 5.000 km a musím říct ,že Rapid je plně srovnatelný s Octávkou. Když si vzpomenu ,že Scout stál po slevě 800.000 ,-Kč a Rapid po slevě 379.000 ,- Kč a má stejnou výbavu jako Scout. Tak mě cena za Scouta připadá zcela neskutečná. Ano Scout je 4x4 a je to kombi.

Pokud si dám do konfigurátoru Octavii 2 a výbavu z Rapida tak se dostanu na cenu přes 500.000,- .

 

Paradni vuz!Tak at dela radost!Vybava a exterier pecka!Budu cekat na dalsi upravy a 18tky by ji slusely! ;-)

To máš pravdu ,že 18tky by byly pecka ,ale kdo by s tím po Praze jezdil.

Odkaz ke komentáři

Bburago... hodnocení vzhledu auta či vnitřku je dost subjektivní, já s tebou samozřejmě nesouhlasím, protože vnitřek Rapida dle mě není jako v Octavii II a to ani náhodou... tvrdý, nezajímavý interiér, tenký dveře... ne, mě se to prostě nelíbí... co je však super, tak to jsou "budíky", ty jsou luxusní, ty se mi hned líbily... v testovaném autě jsem měl nějaký rádio z roku raz dva..., ale předpokládám, že nějaké příplatkové rádio bude o něčem jiným ;)...

 

jinak jsem psal, že sleva 20% z ceníku fakt dost... předpokládám, že takovou slevu nedostane každý zákazník, který si o ní řekne, hm?

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...