Přejít na obsah

Mapy


Doporučené příspěvky

áno, mal som aj staršiu verziu toho programu, to som skúšal na V11 ale tiež mi to nešlo.. :(

ten program vytvorí dva adresáre, ktoré skopíruješ na kartu a jeden iso súbor, ktorý vypáliš na cd.. kartu dáš do Columba, musíš ho dať do režimu obnovy softu a dáš cd.. malo by to skopírovať.. mne to ostalo vysieť na aktivácii a občas sa reštartovalo.. celkom sranda potom dostať do normálneho stavu, už som rozmýšlal že odpojím baterku aby sa reštartoval.. :D

Odkaz ke komentáři

jj ja to uz kopiroval, ale mel jsem s tim taky probelmy, zejmena se souborem HDDFILES, proto jsem se ptal jestli to je funkcni :D ... me se to vetsinou seklo na 31% a ani po 2 hodinach se nic nedelo, proto radeji volim cestou DVD :D

ale nakonec se mi V11 pres SD podarilo nakopirovat, V12 prozmenu zkusim pres to DVD, pokud nic, volim SD kartu

Odkaz ke komentáři

vse se ti vytvori samo, otevres programek, vlozis ISO soubor, zadas mu, kde se extrahovany obsah ulozit, po skonceni procedury budes mit tam, kde jsis to ulozil jeden soubour iso programkem. ten vypalis na CD, zresetujes pres trojhmat columba a uz se ti tlaci pres SD kartu mapy, jinak je v tom extrahovanem souboru i napoveda

Odkaz ke komentáři

Zdravím ..tak jsem dnes nahrál nové RNS 510 Europa Ost V12 CD_8196... vypálení a nahrání proběhlo bez problémů ..Když chci nastavit detaily mapy ( parkoviště, benzínky atd. ) nic mi to nenabízí . Jak jste na tom vy ? Díky za informace :-)

 

Upraveno uživatelem kubrt
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...