Přejít na obsah

Taková NEobyčejná grafitka ...


Doporučené příspěvky

Pár info o grafitce ....

 

Octavia II Elegance 1.9 Tdi; r.v. 2005; 165 000 km; Šedá met.; Xenony; Maxi Dot; Multi volant; Audience (původně Stream); Senzor světel + deště; Parkovací senzory (přední i zadní); Kontrola tlaku v pneu; Polokůže; Vyhřívané sedadla; ESP; Komplet Airbagy; Kola 16" Sirius ...

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Doděláno: Bolero, stavitelný podvozek AP-Sportfarhwerke, RS FL MF volant, Polar Fis Advanced, 19" kovaný kola BT, přestavba na RS FL

Aktuální foto po přestavbě na FL RS ZDE

Foto Rozkoš 2011 ZDE

Foto na 17" ZDE

post-547-1255163148_thumb.jpg

post-547-1255163168_thumb.jpg

post-547-1255163189_thumb.jpg

post-547-1255163203_thumb.jpg

post-547-1255163253_thumb.jpg

post-547-1255163267_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Alessi
Odkaz ke komentáři
Aleši: jelikož to je ta samá barva co má otec tak samo sebou máš ode mě taky jedničku :P

Jinak jsem zvědavej jak to bude vypadat po té oprav kroup :palec: Snad se brzo potkáme at to mužu omrknout osobně :P

P.S mám Tě pozdravovat od Zdenky :)

Romčo dík :) , a neboj až budu mít auti zpět, tak se pak někdy zastavím na kolaudaci :) , ať to můžeš posoudit na vlastní oči B)

Děkuji Zdence za pozdrav, a pozdravuj od nás též celou rodinku :D

Odkaz ke komentáři

Tak auti je už ze servisu (oprava po kroupách) doma a teď si ještě musím vyměnit kotouče vzadu + destičky ať jsou brzdy na zimu v cajku :huh:

Další věc kterou teď na zimu musím udělat je oprava vyhřívání předního sedadla řidiče. Nové dečky už mám doma a hned jak bude trochu čas, tak to musím přehodit, ale zajímalo by mě jestli musím při odpojování konektoru sedadla s Airbagem odpojit baterku a nebo jen stačí mít vypnuté zapalování a to samé při zapojení a nebo musím dodržet postup v díl. příručkách (připojení airbagu) tzn. před odpojením odpojit baterii a pak po zapojení napřed zapnout zapalování a pak teprve připojit baterku ???

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...

V neděli jsem si všiml, že se nějak divně chová senzor světel a zapíná světla i když je venku světlo, tak sem se na něj podívál

a zjistil jsem, že je přes půl senzoru velká vzduchová bublina. Čelní sklo mě před 14 dny měnili v autorizovaném servise Škoda

a sezor tam špatně nalepili, tak jsem pěkně nasr...j. Schválně jsem si nechal sklo měnit ve škodovce, abych měl jistotu, že mě ten

senzor deště správně přehodí. Naivně jsem předpokládal, že na to budou nejlíp vyškoleni. Člověk už nemůže mít důvěru ani v kvalitu

autorizovaných servisů. :D V pátek to tam vezu na reklamaci, tak jim tam dám pěkný kapky ...

post-547-1256744566_thumb.jpg

post-547-1256744584_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Tak auti je už ze servisu (oprava po kroupách) doma a teď si ještě musím vyměnit kotouče vzadu + destičky ať jsou brzdy na zimu v cajku :o

Další věc kterou teď na zimu musím udělat je oprava vyhřívání předního sedadla řidiče. Nové dečky už mám doma a hned jak bude trochu čas, tak to musím přehodit, ale zajímalo by mě jestli musím při odpojování konektoru sedadla s Airbagem odpojit baterku a nebo jen stačí mít vypnuté zapalování a to samé při zapojení a nebo musím dodržet postup v díl. příručkách (připojení airbagu) tzn. před odpojením odpojit baterii a pak po zapojení napřed zapnout zapalování a pak teprve připojit baterku ???

 

 

 

Kolik stála oprava karosérie po kroupách? Dá se to něčím vytáhnout? Mám na kapotě pár dolíků, které bych chtěl opravit.

Odkaz ke komentáři
Kolik stála oprava karosérie po kroupách? Dá se to něčím vytáhnout? Mám na kapotě pár dolíků, které bych chtěl opravit.

V mém případě to bylo 38 000,- Kč, ale ta cena se dá vždy těžko odhadnout vždy záleží na tom jak je to poškození veliké a z jakých míst se to vytlačuje a jakou technologii na to použijí. Dnes je spousta firem, které se tím zabývají stačí si jen vybrat. Pročti si TOHLE vlákno jsou tam nějaké firmy zmiňované a v jednom mém příspěvku je i odkaz na tu firmu, která to dělala mě a na jejich stránkách najdeš i fotogalerie toho jak se to dělá :lool:

Odkaz ke komentáři
Pěkný autíčko, ta šedá barva se mi líbí čím dál víc. Můžeš sem prosím dát nějaký detaily těch odrazek, vypadá to fantasticky. Docela o tom uvažuju, samolepky vypadaj "zvláštně" ale tohle je ono :lool: Díky

Dík, jestli bude čas, tak to zkusím nějak nafotit, ale na fotce to vypadá jinak spíš hůř jak ve skutečnosti. Ty nálepky co si tam někteří dávají nevypadají moc dobře proto jsem to zkusil vyřešit takhle, ale mám to spíš jako dočasné řešení, protože bych tam chtěl dát na jaře novej nárazník buď RS a nebo Face pokud by tam šel.

Odkaz ke komentáři
  • o 2 týdny později...
Dík, jestli bude čas, tak to zkusím nějak nafotit, ale na fotce to vypadá jinak spíš hůř jak ve skutečnosti. Ty nálepky co si tam někteří dávají nevypadají moc dobře proto jsem to zkusil vyřešit takhle, ale mám to spíš jako dočasné řešení, protože bych tam chtěl dát na jaře novej nárazník buď RS a nebo Face pokud by tam šel.

 

 

Za fotky budu moc rád, díky.

Odkaz ke komentáři
  • o měsíc později...

Už mě ten marast na silnici leze na nervy. Už aby bylo léto, ráno jsem měl náhradní služební auto (moje služební je u doktora) umyté a odpoledne už vypadalo takhle a nepřál bych vám ho vidět jak vypadalo večer až jsem dojel dom. Sice je to taková troska z roku 2000 MR2001 v eleganci, ale pořád slouží, alespoň jako náhradní auto ...

post-547-1262892185_thumb.jpg

post-547-1262892199_thumb.jpg

post-547-1262892208_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...