Přejít na obsah

Brněnská knajpa # 4x4+1 O:-)


SKAJA

Doporučené příspěvky

No, folii na auto máš cca 13tis. Celolak tak 20, co jsem tak hledal na netu. Ono jak jsem psal Raymoj, je to stará hujda, tu si doma obrousím a stříknu sám. Na nějaký 3-4kg barvy to vyjde, takže tak cca 5-6tis. za lak dám.

Sice to bude homodomo, ale kamarád si tak dělal motorku a pokud nepřijde fakt někdo, kdo tomu rozumí, tak nepozná rozdíl. Už jsme to takhle zkoušeli na pár lidí. Tak věřím, že golf taky půjde takhle.

Odkaz ke komentáři

Jo, jak jsem psal nahoře. V úpravách je prostě bordel a všude ti řeknou něco jiného. Někdo říká, že do 50% plochy vozu můžeš mít folii,aniž by byla změna barvy zapsaná v TP, někdo tvrdí, že si klidně dej celou folii a třeba na střechu nalep 2x3cm nějakou webovku a vydávej to za reklamní auto, ale prostě nikde se nedozvíš, jak to přesně je :D.

 

edit: Jako mělo by to být jakože dočasná změna barvy vozu, což se zapisovat do VTP nemusí a nikde není omezení, jak dlouho ji budeš mít nalepenou. Takže fakt nevím :D.

 

edita: Tak, žádný kola dnes nebudou... Prý se mu vysypal passat a domů jede odtahovkou. Teď,čemu věřit -_-

Upraveno uživatelem Wokhiii
Odkaz ke komentáři

Dobré ráno.

 

Tak po včerejší vyjebávce s majitelem kol, co mě měl prodat, jsem se nasral a prolezl jsem net. Našel parádní Borbety A, 7,5j 16" za 4 ve vedlejší vesnici, tak jsem hned žhavil telefon a jel pro na ně mrknout :D. Budou chtít pořádně umýt, protože ležely cca 5let ve sklepě, ale límce mají už vyleštěné, v podstatě nekopnuté, nepodřené a pán ještě slevil o pětistovku.

:wub:

Mám teda letos zajímavý Vánoce :D.

Odkaz ke komentáři

Asi takhle: Borec byl z Tábora, nabízel pěkný kola za pěknou cenu. No a já po něm chtěl, ať mě to pošle PPL a že prý ne. Pokud mu dám 500 (což bych dal stejně za ppl), tak mě to doveze. Říkám, že cajk, tak ať dovalí. Včera volal, že mu nejede auto jak má a že to otáčí domů (údajně ujeto 40km od baráku), vymění baterku a jede, tak co mám dělat. No, pak volal ještě, že ho táhnou odtahovkou, že nedojede vůbec. Pak jsme si ještě volali a řkel jsem mu, že si pro ně dojedu v sobotu. No a že ještě neví, že mu v pátek přijede nějaký klučina mrknout na kola. To mě vytočilo, tak jsem si šel hledat jiný kola a narazil jsem na ty borbety. Takže místo 320km jsem ujel 10km a ušetřil nějaký 3tis., které dám stejně za renovaci atd. ale to už není podstatné :D. No... A teď sháním typový list, ať si je můžu zapsat.

Odkaz ke komentáři
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
  • Příspěvky

    • Líbí se mi, jaká se tu kvůli výměně čelního skla rozvinula diskuse ... . Má zkušenost je taková, že mi nikdy nikdo nenutil "zalepení" skla, vždy se sklo měnilo. Ano, vím, že výměna skla má svá rizika, ale stejně to sklo je po nějaké době  a porci kilometrů "osekané" a poškrábané, navíc u staršího auta se už začíná i odlepovat, takže vždy výměna. Mě tedy ca 1000,-kč/rok a spoluúčast 1000,- nezabije, takže sklo mám pojištěné a měním, když je potřeba. 
    • bigfavo vaša objednavka je už pripravena a zajtra ju posielam
    • tak potom si treba nastudovat, ze kedy sa opravuje a kedy meni a ked s tym ides do servisu, tak predsa zhodnotia, v akom je to sklo stave a navrhnu nejake riesenie. ci co len tak niekde das auto s tym, ze netusis, co sa s nim bude diat? to pochybujem.
×
×
  • Vytvořit...