Přejít na obsah

Bayerische Motoren Werke


Doporučené příspěvky

Kluci ja vim ze cena je nastavena o neco vys ale kdo zna moje auto a videl ho na vlastni oci tak vi v jakem stavu je a jakou peci do neho vkladam.Kdyz se to neproda tak to zkusim dyl anebo ho proste dojezdim.Nakonec jen leju naftu (aditiva) a jezdim.

 

Inzerat je na bazosi.Mraky shlednuti ale zatim zadny vazny zajemce.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Já myslim, že jsi nás špatně pochopil, já to myslel fakt vážně, čekal jsem, že to budeš mít 400+ už právě pro to, jakou tomu dáváš péči.

 

Jinak mám to stejně - mraky shlédnutí ale žádný vážnější zájemce, tak snad budeš mít větší štěstí :) Hold dneska si lidi raději koupí nové auto bez motoru a bez výbavy za 300 a tohle pak nikdo nechce..ale kupec se najde, dřív nebo později.

 

 

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Ozval se mi jeden frajer na auto tak jsem zvědavy jak to dopadne.Nepíšu o autobazarech,ty automaticky mažu jelikož je mi jasny že budou chtit 100 litru dolu :lol: Ted jsem na 114 tisich a tajně doufám že z toho prodeje sejde :wacko: neeee...uvidíme jak to cele dopadne.

 

Vykašlu se na všechno a vezmu trojkovou slepici v benzinu max.RS i když ani to mě už neláká :) Ty vole já už fakt nevím...na Moravu jezdím poslední dobou vlakem za 3 hodiny a za 250,-Kč v klimatizovaných ČD :jelen: najím se ve vlaku,napiju...já to auto vlastně ani nepotřebuju!


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Michale já Ti člověče nevím zda bych to prodal Ačkam.Opravdu.Je to taková srdcovka že bych to chtěl přenechat někomu kdo k tomu má vztah.Zní to divně ale je to tak.Mě v současné době peníze netíží tak ani neni důvod to za každou cenu prodávat.Nezlevnim momentalně ani o korunu :)

 

Jinak Vánoce jsou sice za půl roku ale radost se prý má dělat průběžně tak jsem odskočil dnes ráno k Liberci pro Hondičku která prý umí :)

 

Neskutečnej mazel toto s perfektní výbavou a najetýma 4 tis.km.První majitel,jako nový kousek.


 

post-81-0-24004000-1498904159_thumb.jpg

post-81-0-87011300-1498904166_thumb.jpg

post-81-0-12610300-1498904174_thumb.jpg

post-81-0-23962600-1498904184_thumb.jpg

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Hele směju se.Já jsem z toho nadšený jako blázen!!! Skok z té 50 je pro mě ideální navic A papiry nemám a nechtěl jsem za to dávat vic jak padé.Umíš si mě představit na SYMu? Na tom modrém? Se mi smáli i lidi z MHD když jsem stál na semaforu :lol: :smich:

 

Já jsem drobek 176cm, 92 kg.Malinko přifouklej :D

 

Takže na PCX vypadám už normálně navic to zrychlení je luxusní...vždy první ve městě a to co jsem jezdil s 50 tkou 10 min.tak ted jezdím 3 minuty.Fakt parádní navic spotřeba 2l/100

Odkaz ke komentáři
  • o 4 týdny později...

Tak jak probíhá prodej? Mě přijde, že s cenovkama 350+ si člověk radši koupí nové auto bez výbavy a pořádné auto s pořádným motorem neocení. Také už mi visí inzerát nějakej pátek, a že by se někdo hrnul se říct nedá :)

 

Asi to chce svého kupce, cena podle mě roli nehraje, musí přijít někdo, kdo chce tenhle konkrétní model..

Odkaz ke komentáři

Osobne si stale myslim, ze pokud to neni od Romana for, tak je to super cena.

A samozrejme presne jak pises... dost lidi radsi socialku od novoty. Osobne ten rozmer sice chapu (dost lidi fakt chce jen jezdit z A do B, setkavam se s tim stale casteji a pak se jim libi slovo zaruka, ale tu beru dost s rezervou, sam mam zaruku do 120k km, vodni pumpa se mi vysypala v 99k km a ani jsem to s autorizakem neresil, udelaly by stejne cely rozvody a a kdo vi, jak by to cenove vyslo a kolik by s tim bylo papirovani a doprosovani se, navic jsem na to spechal), ale sam jsem v kategorii, ze verim, ze pokud se neco ma vysypat, tak se to stane rekneme behem prvnich 50k km, takze se porad ojetin nebojim a vetsinou na nakup auta nespecham. Soucasny povoz jsem vybiral snad 1.5 roku, nez jsem narazil na inzerat, predchozi auto take trvalo a z praxe v inzeratech vim, ze pokud to ma motor, tak to vetsinou ma i sluznou vybavu :)

Odkaz ke komentáři

Jord: zitra se ma prijet kupec z Pardubic.Ma dvoulitra ale puvodne chtel odecet dph ale neuspel.Jinak klasika bazary nekolikrat denne.Uz jim blokuju cisla jelikoz neslevnim ani korunu.

 

Martine: bohuzel jen malo lidi oceni stav a puvod ale vse ma jak to ma byt.Vsechno ma svuj spravny cas.

 

Maro: tim chces rict ze jsem blazen nebo jak to mam chapat?

 

 

Mich: moje auto ze nema vybavu? :)

 

Mimo padel pod volantem je to si myslim dost dobre vybavena trojka navic v m packetu je jich dost malo.

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Jord: zitra se ma prijet kupec z Pardubic.Ma dvoulitra ale puvodne chtel odecet dph ale neuspel.Jinak klasika bazary nekolikrat denne.Uz jim blokuju cisla jelikoz neslevnim ani korunu.

 

Martine: bohuzel jen malo lidi oceni stav a puvod ale vse ma jak to ma byt.Vsechno ma svuj spravny cas.

 

Maro: tim chces rict ze jsem blazen nebo jak to mam chapat?

 

 

Mich: moje auto ze nema vybavu? :)

 

Mimo padel pod volantem je to si myslim dost dobre vybavena trojka navic v m packetu je jich dost malo.

 

Neříkám, že na trojku je špatně vybavená. Myslel jsem to tak, že tuto výbavu má kdejaký superb 2.

Odkaz ke komentáři

:smich: :smich: :smich: :lol: To nemyslíš ale vážně vid?

 

Třilitr,šestiválec,252 koni,barva Le Mans Blue, v M-Sportpaket originál-najeto 112 tisic,servis pouze originál BMW Stratos auto,vše doloženo fakturami. Auto je celé v češtině i s navigaci profi- Rachot Nová Paka včetně certifikátu na doživotní přehrání zdarma. Výbava: 8x airbag, ABS, airbag řidiče, alarm, aut. klimatizace, aut. převodovka, aut. zabrzdění v kopci, autochladnička, autorádio, AUX, bluetooth, brzdový asistent, CD přehrávač, centrál dálkový, centrální zamykání, dělená zadní sedadla,sportovní anatomická sedadla, denní svícení, EDS, el. okna, el. přední okna, el. seřiditelná sedadla, el. sklopná zrcátka, el. zrcátka, hands free, imobilizér, indikátor parkování přední i zadní, klimatizovaná přihrádka, letní i zimní litá kola, mlhovky, multifunkční volant, nastavitelný volant, ostřikovače světlometů, palubní počítač, panoramatická střecha, posilovač řízení, protiprokluzový systém kol (ASR), přední světla LED, satelitní navigace, senzor opotřebení brzdových destiček, senzor stěračů, senzor světel, senzor tlaku v pneumatikách, stabilizace podvozku (ESP), startování tlačítkem, střešní okno, střešní šíbr el., tažné zařízení, tempomat, USB, venkovní teploměr, vyhřívaná sedadla, vyhřívaná zrcátka, výškově nastavitelná sedadla, výškově nastavitelné sedadlo řidiče,podsvětlené kliky u dveří, bixenonové světlomety, zadní světla LED V ceně jsou letní i zimní pneu,před rokem vyměněný olej v automatické převodovce,nová baterie,přední i zadní brzdy komplet nové.Olej měněný každých patnáct tisic km (15 tis.km) Cena pevná a po dohodě vic fotek vč.servisní historie.Auto je včetně zabezp.systému Sherlog v hodnotě 40 tisic(aktivní i pasivní)

 

 

P.S že by kdejaký superB měl velkou panoram.střechu? Bixenony nebo sportovní sedačky? nebo startování tlačitkem? i co se týče zabezpečení? ( v hodnotě kterou uvádím) No já nevím ale myslím že nemáš pravdu.O motoru už se vůbec nebavím...včetně automatu který pracuje jak má.

 

Srovnávat auto pro důchodce s bawem :lol: Jak řiká správně Jeremi Clarkson - auto bez duše.


 

Upraveno uživatelem romariooo
Odkaz ke komentáři

Zapoj se do diskuse

Přidej příspěvek nyní a registruj se později. Pokud máš účet, přihlaš se zde.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Pro přidání fotek je třeba se přihlásit
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...